Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A 30-as pasik milyen nőkre...

A 30-as pasik milyen nőkre buknak (külsőre+belsőre)?

Figyelt kérdés
2014. dec. 21. 20:50
 1/10 anonim ***** válasza:
A csinos és értelmes nőkre.
2014. dec. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hogy lehet ilyet kérdezni?! Mindenkinek más az ideálja/elvárása.
2014. dec. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Kedves, csak ne legyen feltétlen túl kövér, se túl sovány.

Előny, ha szeret nevetni, szereti a humort, bár komollyal is jól el lehet lenni.

2014. dec. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
az ovis kis lányokra! hogy lehet ilyet kérdezni? nincs női idelálom nem is volt soha legyen szimpatikus és kész
2014. dec. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Erre nem lehet konkrét választ adni, mindenki mást, Ugyanúgy ahogy a 20-onévesek.

Van olyan 20-onéves aki ugyanazt akarja mint egy 30-as.

2014. dec. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
inkább van olyan 30-as aki mentálisan megállt a 19-25-ös években
2014. dec. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Azokra akik nem megjátszák az ideális belsőt, mivel azt ideig óráig fentnlehet tartani de egyre nagyobb kínszenvedés, ám ha valaki az igazi énjébe szeret bele az egész elkerülhető.Legyél önmagad!

Külsőre is csak ezt tudom mondani: mindenkinek más az ideálja, ha nem egy ork vagy akkor valószinűleg lesz olyan ember akinek tetszeni fogsz,személy szerint sokkal jobban szeretem az eredeti hajszín,kevés/semmi smink, középsúlyú átlagmagasságú nőket.

DE ha arra vagy kíváncsi,hogy milyen a 'férfiak' ideálja (egy nőről aki csak arrajó h. meg......szeretgessék) akkor hosszú szőke haj, F-/G kosaras mell, 'jó segg' , közel anorexiás testalkat.Belsőre: Mindegy csak hagyja magát megszeretgetni.

2014. dec. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Igazuk van azelőttem szólóknak, mindenkinek más és más. Nincs olyan hogy "30-as pasik", ez nem egységes kategória.

Sokan már megállapodnának, tehát olyan nőket keresnek akikkel hosszú távra lehet tervezni, de ha valki még egyedülálló ennyi idős korban akkor valószinűleg az is akar maradni, nem akarnak megnősülni, vagy akik már túl vannak egy váláson, vagy akik a felségük melett szeretőt keresnek, stb.

Ha már mindenképpen kell valami általánosat írnom akkor külsőre: legyen szép, belsőre: legyen okos.

2014. dec. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2014. dec. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Már majdnem válaszoltam a kérdésre, de megláttam, hogy a kérdező nem reagált a válaszokra.

Annyit elárulok, hogy 30-as pasiként az ilyen nemtörődöm nők nem jönnek be.

2015. jan. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!