Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, ti érzitek, észreveszi...

Lányok, ti érzitek, észreveszitek, ha egy fiú szerelmes belétek, illetve tetszetek neki?

Figyelt kérdés
És ha igen,miből jöttök rá?Kíváncsi vagyok a válaszaitokra.

2014. dec. 20. 10:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem néz ki jól az illető, nem veszik észre a legegyértelműbb jelekből sem. Ha jól néz ki, akkor meg a legkisebb hülyeségekbe is belelátják, még ha a fiú valójában észre se veszi a lányt.
2014. dec. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Igen,ahogy beszél velünk :D

Ennél messzebb nem is igen kell menni .. :)

2014. dec. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szar az élet...ha nem nézel ki jól,észre se vesznek.Hm,én mindig észreveszem,ha egy csúnyácska lánynak tetszem.Ilyenek a nők,ebből is látszik.Csak a külsőre mennek.Ja,meg a pénzre :)
2014. dec. 20. 10:47
 4/9 anonim ***** válasza:
37%
Nemigaaaaaaz neeeeeeem nem mindenki a kulsore es a penzre megy fogjatok mar fel! Az hogy egyszer osszeakadtal egy ilyennel, NEM jelenti azt, hogy minden lany egy k..rva!!!!
2014. dec. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A helyzet a következő: ha egy lánynak tetszik valaki, akkor senkit nem vesz észre azon kívül, mert csak azt az egy srácot lesi. Ha nem tetszik neki épp senki, akkor esélyes lehet.
2014. dec. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

4-es,az a baj,hogy már nem egy,nem kettő,nem három,sőt,legalább 6 ilyennel találkoztam,láttam.Pl. mellettem ült két kszott ronda dagadt nő a színházban.

Azt mondja az egyik:-Annyira jó lehet egy helyes,kedves pasi!

Mire a másik:-Igen,de ha ronda,akkor szóba sem jöhet.

No comment...(Tisztelet a kivételnek.)

Kicsit elkanyarodtam a témától.Válaszoljatok még.

2014. dec. 20. 13:35
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem értem.Mindenki helyes, kedves, jó kinézetű lányra, ill. fiúra vágyik. Még akkor is, ha ő nem a legcsodásabb. De vannak olyan esetek is, hogy egy ronda, vagy mondjuk inkább nem túl szép nőbe/férfiba szeret bele valaki, mert ilyen is van!!! Van, hogy betegbe, hogy tolószékben ülőbe, mert ilyen is van!!! és nem egy másik tolószékes!!
2014. dec. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsó, ronda férfibe soha egy nő se szeret bele. Kivéve ha gazdag, de az meg nem igazi szerelem.
2014. dec. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
van benne valami amit a 7tes mondott
2014. dec. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!