Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy csak a...

Miért van az, hogy csak a roma pasik ismerkednének velem?

Figyelt kérdés
A faluban is ahol élek, szinte csak romák szólítanak le és más településen is csak ők néznek meg. Sőt facebookon is ők jelölnek be és írnak rám.
2014. dec. 19. 08:46
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Csak nem lajosmizsei vagy??? :D
2014. dec. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon is rasszizmus, ha a romantikus kapcsolataidbol bizonyos rasszokat kizarsz
2014. dec. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Úristen.


[link]


Tehát ha azt mondom hogy nem tetszenek és nem állna fel rájuk semmilyen körülmények között a farkam, akkor rasszista vagyok?


Szóval ha a 80 éves nőkre sem áll fel, akkor őket is diszkriminálom? Vagy a 10 éves kislányok nem tetszenek, akkor diszkriminatív vagyok? És ha az undorítóan dagadt nők? Akkor feljelenthetnek megkülönböztetésért? Szemüvegesek? Fekete hajúak? Nagyon alacsonyak?


Nem lehetnek preferenciái az egyénnek és nem dönthet arról, hogy mi tetszik neki és mi nem?

2014. dec. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Ez rasszizmus? Most akkor toleranciából legyek együtt olyan nőkkel akik egyáltalán nem mozgatnak meg bennem semmit? Lehet a belső tetszik, de ha a külsőt nem találom vonzónak az veszett ügy. Nem tudom megváltoztatni azt hogy ha egy hófehér bőrű, mondjuk vörös hajú csajt látok akkor szinte elkábulok a látványba, ha meg mutogatják a "szexi" néger nőket akkor csak megvonom a vállamat hogy "nah".
2014. dec. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nem, tolerancia != rasszizmus hianya. Lehetsz tolerans ugy, hogy rasszista vagy. Ha igy kijelentheted, hogy nem vonzodsz a romakhoz, az rasszizmus, de nem jelenti azt, hogy intolerans lennel veluk szemben.
2014. dec. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Jó hát biztos, manapság már minden rasszizmus.
2014. dec. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Nekem a rasszizmust azt jelenti, hogy valaki az élet valamilyen területén kevesebbre tart más rasszúakat általában csak és kizárólag a rasszuk miatt.


Nem értem csak mert fizikailag nem találom őket vonzónak egyáltalán, miért vagyok rasszista. A farkam is rasszista akkor, mert azt hiszem nem tudnám sehogy sem felverni egy néger nőre sem, ha pisztolyt tartanának a fejemhez sem.

2014. dec. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

16:


Pontosan. Már az is rasszizmus gondolom, ha azt mondom hogy a sárgák általában okosabbak a fehéreknél, vagy hogy a négerek általában jobb sportolók vagy nagyobb a faszuk a fehérekhez képest.

2014. dec. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!