Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy csak a...

Miért van az, hogy csak a roma pasik ismerkednének velem?

Figyelt kérdés
A faluban is ahol élek, szinte csak romák szólítanak le és más településen is csak ők néznek meg. Sőt facebookon is ők jelölnek be és írnak rám.
2014. dec. 19. 08:46
1 2
 1/18 anonim válasza:

Én is ilyen "szerencsés" vagyok:D

Kék szemű vagy?

2014. dec. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Mert romának nézel ki.
2014. dec. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Hosszú fekete hajam van, barna szemem és szemüveges vagyok.
2014. dec. 19. 08:59
 4/18 anonim ***** válasza:

1. Mert olyan helyen élsz, olyan helyekre mész, olyan környezetekbe helyezed magad, ami tele van cigányokkal. Ha Afrikában élnél, akkor is csodálkoznál hogy négerek kezdenek ki veled?


2. Mert a cigány férfiak között arányaiban több a bátor, merész, önbizalommal teli, magabiztos férfi, aki mer kezdeményezni a lányoknál, mint a magyarok körében.

2014. dec. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
16%
Inkabb azt a kerdest tennem fel: miert is zavaro, hogy csak romak ismerkednek veled?
2014. dec. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Èn fehèr vagyok,irhatsz bátran.
2014. dec. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
5# Te se gondolod komolyan ezt szerintem... Ja valószínűleg olyat akar aki jó eséllyel minimum kötözködik az utcán, büdös, bűnöző, vagy egy igazi tahó. Esetleg az összes együtt.
2014. dec. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
6-os! Ki mondta, hogy ismerkedni akarok?
2014. dec. 19. 09:50
 9/18 anonim ***** válasza:
64%

5:


Miért ne tudhatná valaki, hogy egy bizonyos rassz tagjai iránt nincsen romantikus/szexuális érdeklődése? Rasszista vagyok ha azt mondom sosem akarnék semmit egy ázsiaitól, mert nem találom őket vonzónak általában?

2014. dec. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
9# Na az meg a másik, én a hófehér bőrért bolondulok leginkább, meg az ázsiai nőkért, a néger nőket nem találom vonzónak, ahogy a latinokat se nagyon. Emiatt nem rasszista vagyok, csak egyszerűen nem tetszenek. Ennyi.
2014. dec. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!