Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek lehet még ebből...

Szerintetek lehet még ebből valami?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel megismerkedtem, elhívtam sétálni.. tök jól elvoltunk, beszélgettünk, minden csak úgy jött magától, ölelkeztünk is, és mikor kísértem haza mondta, hogy másnap is szeretne velem sétálni, meg hogy nagyon jó volt, majd este ír... Mivel nem kaptam semmi üzenetet gondoltam ráírok, és csak egy olyan üzit kapok, hogy nem ér rá, tanul..Mondom oké, biztos dogát ír holnap, bár gyanús volt.. kérdeztem, hogy mikor lenne kedve talizni, erre egy ilyet kapok: Figyelj..most egy kicsit hagyjuk egymast mert igazan birlak mint barátot es nem akarlak megbántani.. Jelenlegi allapotomban pedig ezt nem garantalhatom.. Ezert inkább szólok

Szerintetek is ennyi volt? :(


2014. dec. 11. 16:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Fu,szar érzés lehet :( sajnálom,de ennyi volt,csak barátként kezel majd elfelejted.
2014. dec. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Csak akkor miért kell így viselkedni a srácokkal, ezt annyira nem tudom megérteni?! F/22
2014. dec. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de elköszönéskor is rám hajtotta a fejét, és odasúgtam neki hogy szeretlek,és a válasza az volt, hogy én is...komolyan nem értem...
2014. dec. 11. 16:37
 4/6 anonim ***** válasza:
"most egy kicsit hagyjuk egymast mert igazan birlak mint barátot es nem akarlak megbántani.. Jelenlegi allapotomban pedig ezt nem garantalhatom.. Ezert inkább szólok " nekem is lenyomtak már hasonló szöveget,aztán pár nap múlva összejöttünk,lehet azért mondta mert most éppen megjött neki és amiatt van szar hangulata,vagy valami baj érte otthon,suliba stb. és nem tudodd volna veled normálisan beszélni és ezért mondta hogy hanyagoljátok picit egymást.A másik,ő is azt mondta hogy szeret,azért is mondhatta ezt mert abban a pillanatban kínos lett volna neki azt mondani hogy én nem.Szóval érted kedves kérdező a 2 opciót?
2014. dec. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
igen, azt értem, de őt nem úgy ismertem meg, mint egy félénk csaj.. és az ölelést is ő kezdeményezte és nem csak ilyen jo szia 2mp-es ölelés.. na mind1..
2014. dec. 11. 16:44
 6/6 anonim ***** válasza:
Várj egy kicsit, ne sürgesd. Lehet, hogy tényleg valami gondja van. Pár nap múlva kérdezz rá. Ha akkor is "leráz", hát akkor sajnos valami nagyon félrement.
2014. dec. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!