Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi lesz ebből? Úgy érez mint én?

Mi lesz ebből? Úgy érez mint én?

Figyelt kérdés

Gyors összegzés :

3hónapja ismerjük egymást a lánnyal , van köztünk egy kölcsönös szimpátia ! Baráti társaságunkba keveredett !

És úgy érzem hogy talán (de csak talán) lehet hogy több van köztünk mint egy "barátság" ... Mondhatni hogy már túl vagyunk egy két lájtos flőrtön , egy párszor mikor beszélgettünk vagy akármi ,megérintett... Nevet a poénjaimon , figyel rám és kérdez.. Ami nekem tetszik... Múltkor kaptunk egy közös feladatot és unalmunkba olyat játszottunk (hatan játszottunk) hogy gondolj valamire vagy valakire ,persze reménykedtem hogy rám gondol és rám gondolt ami megint csak nagyon jól esett... Most pedig elhívott a "munkahelyére" délutánonként hogy látogassam meg ha unatkozom ... Szerintetek mi lesz ebből ?


2014. nov. 15. 22:02
 1/3 anonim ***** válasza:
istenem...
2014. nov. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
3 hónap? Az nagyon sok...ha addig nem volt semmi, akkor már barátok maradtatok.
2014. nov. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De ebben a 3hónapban kb hetente egyszer találkoztunk ! Tehát nem nőttünk egymás fejére ! ;)
2014. nov. 15. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!