Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan van ennyi embernek...

Hogyan van ennyi embernek ideje munka után mindenféle programokra? (Ismerkedni, bulizni, dumálni? )

Figyelt kérdés

Nekem annyira nincs energiám, pedig szedek vitamint. Facebook-on meg látom, hogy a korombeli (20-30 közti) emberkék (még sokszor a családosok is) mindig programokat szerveznek. Mozi, étterem, oub, kocsma, hétköznapi házi összejövetel, hétköznapi lakásavató, napi szinten edzőterem, ilyen party olyan party, sokszor nemcsak hétvégén. Mi az ő titkuk?

Én ráadásul ingázom, kb napi 2,5 órát utazom mellé, mert a lakhelyemen nem volt meló. Annyira azt érzem, hogy nekem megy el az életem és nem vagyok irigy, de félek, hogy kimaradok mindenből. 27/N


2014. dec. 10. 18:39
 1/4 A kérdező kommentje:
pub, elírtam, bocsi
2014. dec. 10. 18:40
 2/4 anonim ***** válasza:
tedd túl magad a fáradtságon és menj el valahova egy barátnőddel. szerintem ehhez csak hozzá kell szokni. volt egy időszakom amikor minden kis szartól elfáradtam mert otthon punnyadtam egész nap(munka miatt), aztán hazajöttem elkezdetem az egyetemet és folyton ide oda járkáltam, eleinte fárasztó volt de muszáj volt és amúgy élveztem uh hozzászoktam és már egyáltalán nem fárasztó
2014. dec. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Pl. nem mindenkinek kell ennyit utazni.

Nekem naponta fél óra az út oda-vissza.

Így nekem már eleve 2 órával több van, mint neked.

De egyébként az is lehet, hogy el vagy kényelmesedve. Nem vagy hozzá szokva a mászkáláshoz.

Munka után direkt üdítő, felfrissítő, ha egy kicsit mást csinálsz. Pl. egy ital a barátnőkkel. De este is kikapcsolódás lehet egy mozi, színház.

Otthon mit csinálsz? Semmit?

2014. dec. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Kissé naivak a hozzászólók. Korábban megtapasztaltam, milyen az, amikor hónapokon keresztül semmi életed nincs a munkán kívül, csupán annyi, hogy hazamész, alszol, és mehetsz vissza melóba. Napi 5 óra csak az ingázás, és akkor még nem tudjuk, hogy a kérdező hölgy hány órát dolgozik, 8-at, 10-et, vagy 12-t. Ha csak 8-at, akkor 8 óra alvással együtt 3 óra szabadideje marad, per nap, ami nem is biztos, hogy szabadidő, mert otthon kaját kell gyúrni, takarítani, mosni, tisztálkodni, bankba, boltba, mindenhová kajtatni stb. Ilyenkor az a legborzasztóbb érzés, hogy ebben az alig pár órás szabadidődben nagyon meg kell gondold, mit csinálj, hogy másnap ne ússz el teljesen. Volt egy idő, amikor fel kellett jegyeznem a következő napi teendőket öntapadós jegyzetlapra, és ha gyors voltam, talán jutott egy üres félórám, hogy játsszak neten haverokkal, vagy elmenjek egy rövidet kerékpározni stb. Ellenben ha 10-12 órát lehúz a kérdező, így ténylegesen SEMMI szabadidő nem jut neki. Nagyon necces így élni, sajnos!
2014. dec. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!