Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Pasimmal közös albérletben...

Pasimmal közös albérletben lakunk egy másik párral. Mit tegyek ha a pasim rámászott a csajra?

Figyelt kérdés
nekem nagyon nem szimpi a pár, pasim meg állandóan,a konyhában lóg velük. a csaj faszija muja. mit tegyek?

2014. nov. 29. 15:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt már ba szhatod.
2014. nov. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
állandóan jól elbeszélgetnek,még csak 1 napja laknak itt de az agyamra mennek. nem írom h mit gondolok,mert az már bűnnek számítana
2014. nov. 29. 15:44
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha neked ez kell...


Ha az én "pasim" rámászna bármilyen csajra, aznap lenne utoljára a pasim.

2014. nov. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet h édeshármast akar.

szembesítsd, hogy mi van?!

2014. nov. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ja ésúgy kellett összeköltöznöm velük,h előtte nem is láttam őket. hát mondhato van gyomoridegem. ezek kint beszélgetk a konyhában,én meg bent a szobában gépezek. nem vagyok kiváncsi a pofájukra
2014. nov. 29. 16:12
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"állandóan,a konyhában lóg velük" "állandóan jól elbeszélgetnek"


"még csak 1 napja laknak itt"


:D

2014. nov. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem mintha amugy törödne velem,de most ő talált magának egy ellenkező nemű beszélgető partnert.. szerintem elhuzok a gec..be,vagy l..zurom a ba.rátom.. mert már ku.vára elegem van belőle. akárhán lánnyal beszélget mindegyiket magába bolondíja,de viseljem el,én meg ha beszélgetni merek vkivel fejberug. ennek így biztos nem lesz jó vége,de max egy db-ig el kell viselnem őket. az se érdekel ha börtönbe kerülök.
2014. nov. 29. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!