Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek ebben a helyzetben,...

Mit tegyek ebben a helyzetben, hagyatkozzak az ösztöneimre vagy az észérvekre? SOS kérdés!

Figyelt kérdés

Hogy jobban értsétek, leírom a körülményeket.

Pincérnő vagyok egy pesti bárban már fél éve. Két héttel ezelőtt bejött egy jóvágású, nagyon jóképű fickó, mindig tárgyalt meg ilyesmi, de észrevettem, hogy jobban figyel, mint a többieket. Ejtettünk laza csevejeket, mindig megnevettetett, és mindennap bejár azóta is. Mikor volt egy kis szabadidőnk, húsz percre leültünk beszélgetni a munkahelyemen, és azt vettem észre, hogy egyszerűen elönt a letargia, hogyha nem jön be időben, és ha megjelenik, rám mosolyog, pocsolyává olvadok. Ma délben megtudta, hogy szabadnapos leszek holnap, ezért elhívott ebédelni.

Most jön a de: én elég bizalmatlan vagyok mindenkivel, bár ezzel a sráccal érzek valami furcsa empátiát, ami feloldotta bennem a kezdeti gátakat, kivéve ezt; nem tudok túllépni azon, hogy ő egy gazdag üzletember, én meg egy egyszerű pincérnő... persze itt nem arról van szó, hogy nem lenne jó vele kettesben lenni (a gondolattól is remeg a térdem), csak emiatt aggódom. Mit tanácsoltok, elmenjek vele? Vagy inkább mondjam le?


20/L



2014. nov. 4. 21:44
 1/6 anonim ***** válasza:
még jó, hogy menj el! majd alakulnak a dolgok maguktól, ne vesd meg magad azért, mert te pincérnő vagy!
2014. nov. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Tibohr ***** válasza:
Menj el
2014. nov. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
menj el ne légy hülye!
2014. nov. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Azért egy randira elmehetsz. Bár hosszútávon a nagy társadalmi különbség problémát szokott jelenteni, de hátha nektek összejön.
2014. nov. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 hellcatlana válasza:
Gondolom jó csaj vagy, ha elhívott. Elmehetsz, de biztos szex lesz a vége. Főleg hogy írtad, bejön neked.
2014. nov. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sündisznyó: Nem tudom még, mi fog alakulni, de ez az, én is ettől tartok. Mindenesetre reménykedem.

Hellcatlana: Nem olyan lány vagyok, aki azonnal ágyba ugrik.. de én nem vagyok semmi jónak az elrontója, ezúttal a sorsa hagyatkozom.

A többieknek köszi a választ! Elmegyek. :))

2014. nov. 4. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!