Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A modell alkat elérése érdekéb...

A modell alkat elérése érdekében hagyjak fel az edzéstervemmel és hagyatkozzak csupán a diétámra?

Figyelt kérdés
180 cm magas vagyok, 59cm-es derék körmérettel, de izmos és kissé telt vagyok deréktól lefelé. 7-8 éve táncolok és 2hónapja heti 4-5 alkalommal járok futni, egészségesen próbálok étkezni és az eddigi diétám annyiból állt hogy este 6 után nem ettem lehetőség szerint. Mit tegyek hogy néhány centit lefaraghassak a combjaimból?
2013. ápr. 25. 20:34
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
A klasszikus értelemben vett modellalkatot koplalással érik el... ez egészségtelen is meg csúnya is.
2013. ápr. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Modell szeretnél lenni vagy miért pont ez a célod? Ezt sugallja a média? Ha a pasik egy része nem is vallja be, de szeretik, ha van mit fogni egy nőn. A modellek rendszerint depressziósak és bulémiásak, és az egyetlen cél, hogy tartsák a konfekció méretet, hogy a ruhatervező meg is éljen valamiből. Egyetértek, semmi szép nincs benne. A futásnál meg nem találsz sokkal hatékonyabb sportot. Amúgy, valószínűleg ilyen az alkatod, amit akár el is fogadhatsz. :)
2013. ápr. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkább legyél fitness, netán figure modell, azok a jó csajok, nem a random magazinos libák. Mondjuk ehhez kicsit okosabbnak kell lenni az ilyen "6 után nem eszem" ipari marhaságok tekintetében.
2013. ápr. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, nem rég felkeresett egy nevesebb modellcég, de azzal a feltétellel, hogy le kell adnom pár kilót.. Eddig viszonylag elégedett voltam magammal, mivel szinte csak izom van rajtam, de ebből nem tudom hogy lehetséges "fogyni".
2013. ápr. 25. 22:00
 5/7 anonim ***** válasza:
59%

Hidd el, hogy ők látták, hogy nem csak izom van rajtad, tehát bőven fogsz tudni fogyni belőle.

Szálkásító diétát kéne követned, nézz át a sport rovatba, ott ha beírod ezt a kifejezést a keresőbe, a részleteket is megtudhatod erről.

2013. ápr. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ez jó ötlet
2013. ápr. 25. 22:07
 7/7 anonim ***** válasza:

Az, hogy mikor eszel és mikor nem, egy nagy baromság. Fél 6kor megeszel 2 szelet dobostortát, az nem számít, mert 6 előtt volt?:D

Éjszakára is kell fehérje, az izmok akkor épülnek, regenerálódnak, amikor alszol.

Szálkásító diéta és aerob mozgás, akkor megy le az izomból is.

2013. ápr. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!