Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi a megoldas ha a srac...

Mi a megoldas ha a srac szemeben szanalmas vagy es nem is tortent koztetek smarolason kivul semmi (nem is jartatok igazan) de tudod h be tudnad neki bizonyitani h nincs igaza?

Figyelt kérdés
Tudod, hogy kepes lennel szeretni ot es mar kb egy eve ismeritek egymast csak mindig volt valami gubanc... es most mar ugy erzed h kiismerted es erted ot...
2014. dec. 6. 10:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Annak,akinek nem kellesz,nincs mit bizonygatni.Felemelt fejjel éppúgy át kell nézni rajta,ahogy ő teszi.Ezt megtanultam sajnos.
2014. dec. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Az a megoldás, hogy az ilyen emberre rá sem nézel többet. Minek akarsz olyan ember után futni, aki szánalmasnak tart? Ez tényleg szánalmas :)

Miért akarsz bebizonyítani neki akármit? Nem tartozol neki semmivel.

Eszem megáll az ilyen buta lányoktól, mint te. Biztosan lenne, aki a tenyerén hordozna, de te olyan után futsz (!!!), aki le sem szavaz téged.

2014. dec. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Elso:Igen, megtortent. De egy ideje megint nem tudom kiverni a fejembol es nem is akarom... en ezt rendbe akarom hozni. Onszantambol dontottem igy.
2014. dec. 6. 11:04
 4/14 A kérdező kommentje:
Masodik: epp ez az h nem futok utana. Ertelmes erett modon szeretnem valahogy elerni h bizzon bennem.. csak ennyi.
2014. dec. 6. 11:08
 5/14 anonim ***** válasza:
Nézd,akkor fogsz felnőni,ha megtanulsz lemondani róla.Én sem értettem,mikor éretlennek tituláltak.Lassan kezdem érteni,miért illetett az a bizonyos valaki ezzel a jelzővel.Talán igaza volt,mert én is futottam a szekér után.Nem szabad!Ha őt nem érdekled,nem kell erőlködnöd,azzal csak jobban eltaszítod magadtól.Ráadásul ő akkor sem fog többre tartani,ha a csillagokat lehozod neki,maximum nevet rajta egyet.Szerintem jobb lesz,ha elfelejted.
2014. dec. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Minek akarnád neki bebizonyítani?Ha nem foglalkozik veled,nem érdekled,akkor hiába minden!Jobb,ha hagyod.
2014. dec. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Első vagyok egyébként.Fogadd meg a tanácsainkat,jobban jársz!Nem vagy egyébként buta,csak szerelmes,tudom.Csak ha nem akarod,hogy annak tartson,akkor hagyd őt!
2014. dec. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Bízni a barátaidban kell és a családtagjaidban,nem egy olyan emberben,aki nem foglalkozik veled semmit se!
2014. dec. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
2014. dec. 6. 11:24
 10/14 anonim ***** válasza:
Miért nem érted meg, hogy nemet mondtak neked, kérdező? Hiába csűröd-csavarod, meg belemagyarázol akármit, a "nem" az nem, és kész.
2014. dec. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!