Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy lanynak hogyan tudnek...

Egy lanynak hogyan tudnek bizonyitani?

Figyelt kérdés
Van egy lany akivel beszeltunk neten,de ha irok neten nem nagyon orvend inkabb hideg valaszokat ad,es hallottam hogy azt mondta egy oldalon ask.fm-en hogy bizonyitsak neki,szerintetek mivel bizonyisak hogy baratnak tekintsen majd engem is legalabb?
2014. jún. 16. 10:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Én sosem bizonyítottam senkinek semmit.

Vagyok (mint minden ember fenség észak fok titok,idegenség... :D) olyan amilyen, ha ez másnak nem elég, akkor az az ő baja.

Én a helyedben biztosan nem kezdenék "bizonyítani" görcsösen. A bizalmi kérdés nem a te problémád, hanem az övé.

Értem én, hogy bejön a lány és jó lenne összejönni vele, de eszembe sem jutna szerepet játszani ezért. Nagyanyám mindig azt mondta, hogy "bizonygatni azt kell ami nem biztos". Szóval én biztosan nem műsoroznék neki.

2014. jún. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
ez attól fögg hogy te barátodnak szeretnéd e a lányt vagy komolyabbat vársz e az egészből
2014. jún. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!