Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen őrültségeket lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen őrültségeket lehet csinálni amivel be tudom bizonyítani egy lánynak h mennyire szeretem?

Figyelt kérdés
Szeretnék lenyűgözni egy tüneményt, hogy bebizonyíthassam neki, hogy mennyire szeretem. Mit kéne tennem, milyen módszerek vannak, ötletek?

2014. jan. 19. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen csak legyél normális, figyelmes, udvarias és kedves.


Nem kell hülye akciófilm-jelenetre gondolni, amivel "lenyűgözöl" egy lányt. Lányokat hosszú távon lehet lenyűgözni.

2014. jan. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Legyél önmagad.;)
2014. jan. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne hallgass a sok konformistára. Ugorj ki egy repülőből, ejtőernyő nélkül. Az tuti bizonyíték.
2014. jan. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
gitározz neki, a legtöbb lánynak bejön
2014. jan. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Keress egy forgalmas helyet a városban és egy feltűnő helyre írd oda, hogy "*a lány neve*, szeretlek!"

mint ez pl.:

[link]

2014. jan. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!