Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit teszel ha tudod, hogy hazudik a párod és hülyének néz de nem tudod bizonyítani?

Figyelt kérdés
Tipikus se veled se nélküled kapcsolat a miénk kisebb nagyobb szünetekkel. Rendszeresen hazugságokon érem őt de úgy ki tudja magyarázni magát(legalábbis ő ezt hiszi),hogy inkább ráhagyom.A fehérről is megdumálja,hogy fekete még akkor is ha mindketten látjuk,hogy fehér. Már próbáltam párszor megkérni,hogy ne nézzen hülyének mert tudom az igazat de még neki állt feljebb és a béke érdekében inkább befogtam a számat. Persze ezzel csak azt értem el,hogy hátradőlve nyugtázta magában,hogy na ezt is bevettem.Az okokat nem akarom most leírni,hogy miért nem dobhatom még ki de hamarosan ennek is eljön az ideje. De addig mit kezdjek egy nagyszájú megrögzött hazudozóval,hogy ne érezze már ennyire nyeregben magát?
2013. ápr. 12. 23:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Mélytorok
2013. ápr. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
azon kívül?
2013. ápr. 12. 23:38
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Sz@rd le, az ilyennek figyelem kell. Ha ráhagyod elsőre a meséit, akkor nem lesz izgalmas a játék.
2013. ápr. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Tulajdonképpen a konfliktuskerülésedet és a béketűrésedet használja ki,használja fel a játékaihoz.


Én nagyon rosszul kezelem az ilyen dolgokat,tuti nagyon veszekednék.

2013. ápr. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

én nem tudom mi van a háttérben, minden elismerésem, de én nem viselném el, mert ettől csak megvadulni lehet

addig nem legyen szex, ezzel a férfivel, ha ő lenne az utolsó a földön se, de Te tudod N

2013. ápr. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én elhagynám. Nagyon rosszul viselem, ha hülyének néznek.
2013. ápr. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha szakítani akarsz, akkor mindegy!! ha mondana bármit is, elengedném a fülem mellett. Előbb utóbb csak rá jön, hogy nem érdekel sem a hazugságai sem a magyarázatai. Én nem húznám nagyon a szakítást el, nem kényelmes egy nem igaz ember mellett lenni. Plusz fáradság, hogy törd az agyad a hülyeségein. Voltam hasonló helyzetben, mármint a se veled se nélküled felére gondolok. Egy olyan emberrel hosszabb ideig kapcsolatban lenni aki ilyen semmiképp nem érdemes, mérlegelj, hogy tudnál így élni és szeretnél. Ha a válasz mindkettőre az hogy nem azért ne maradj mellette hogy legyen valakid. Nehéz ki lépni gondolom szereted is, de akarat kérdése. Most kisebb dolgokban és az idő hogy telik egyre nagyobb és komolyabb dolgokban is fog hazudni. Kívánom a megfelelő kitartást ha ki lépsz ebből a kapcsolatból, hogy újra ne békülj ki. Sajnos egy csomó dolgot nem tudok de nekem ez az egy ok elég lenne a szakításra, és hogy ne vegyem komolyan.
2013. ápr. 13. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Beatriche válasza:
az lenne a kérdésem, hogy te vagy e a nő, ő pedig a férfi, vagy fordítva?
2013. jún. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
én vagyok a nő :)
2013. júl. 10. 06:50
 10/12 anonim válasza:
szakítottál azóta vele?
2013. szept. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!