Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hülyének vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hülyének vagyok nézve? 21/F

Figyelt kérdés

Az exem akivel 2,5 évig voltunk együtt találkozgat még velem mert nem tudjuk lezárni lelkileg ezt az egészet de próbaidőn vagyunk úgymond egymással.


Van egy régi ismerőse aki 30év körüli és régebb óta ismeri mint engem (vele meg a társaságával járt el bulizni anno megi lyenek). A srác elhivogatja ide-oda de elméletileg csak baráti célból. Szerintem túl sok az hogy felhívja telefonon és fél órát beszél neki. A csattanó pedig az az egészbe h a csajnak sírja el a párkapcsolati csalódásait h pl mi volt hétvégén egy csajjal.


A lány pedig nekem ír, hogy megint fél órát beszéltek. Minek mennek el moziba? Minek hívja el kajálni?

Létezik ilyen barátság?!?!!? Szerintem nem...


Ennek ellenére mikor találkozunk minden olyan mintha régi lenne arra az 1-2 órára.


Mitévő legyek?


2013. febr. 14. 10:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
két vasat tart a tűzben, valamelyik csak összejön jeligével. szerintem lépj és hagyd a fenébe a csajt.
2013. febr. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Jah, tiplizz, ha meg tudod tenni
2013. febr. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a p1csába.
2013. febr. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is olaj... Ha egy kapcsolatban felmerül a "próbaidő" "szünet" stb. hülyeség, abban a percben hagyd a p.csába az egészet, a működőképes kapcsolatoknak nem kell szünet.
2013. febr. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
De mikor találkozunk, akkor meg mondja h mennyire jól érzi magát. Fura ez nekem. lehet hogy ekkora madárnak néz...
2013. febr. 14. 11:21
 6/15 anonim ***** válasza:

Fiú és lány között létezik ilyen barátság. Csak egy barátságba a másik párja is belefér. Az ilyen barátságokkal mindig az a baj, hogy amolyan párkapcsolat szerűen működnek, ahhoz nagyon is hasonló programokkal.

Sokszor van az, hogy legalább az egyik többet akar a másik meg amolyan "táplálék kiegészítőnek" használja a barátot. Vagy az egyik fél, vagy mindkét fél, olyan dolgokat kap meg a barátjától amit a kapcsolatától kéne, de abból hiányzik.


Ha ti nem mentek moziba, meg vacsorázni, stb.. Nem beszélgettek jókat, nem beszélgettek a kapcsolatotokról, akkor ezt mással fogja megtenni. Ha pedig a "barát" többet akar, akkor igyekszik mindezt felhasználni,de minimum élvezni.


Szóval létezik ilyen barátság, ha valakinek ebből nincs kizárva a párja. Ha a barátnődnek panaszkodik a párkapcsolatáról a fickó, akkor az ő kapcsolata már eleve ki van zárva ebből és a barátnődé is, hiszen mindig mindent ketten csinálnak. -Ez pedig minimum rém idegesítő.


Persze ez valahol jó dolog is, ha valaki egy baráttól kapja meg azt a figyelmet amit időlegesen otthon nem kap és nem egy másik kapcsolatban keresi. Viszont ennek ellenére az az egészségesebb, ha az ellenkező nemű baráttal a programok 80%-a legalább közös a párunkkal.

2013. febr. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szünet, meg próbaidő nem létezik egy kapcsolatban ... innentől bukott a dolog, függetlenül a másik pasitól. Egyébként meg férfi-nő barátság nem létezik ... előbb-utóbb valaki többet fog akarni ...
2013. febr. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

6os!


Akkor azt mondod ebben a helyzetben vaj van a füle mögött vagy ennyire belefáradt a kapcsolatosdiba? A srác egy csődtömeg a kapcsolatok terén (tudom mert mesélte a lány). Nem tudom de helyre szeretném hozni, de lehet, hogy teljesen értelmetlen lenne?!

2013. febr. 14. 11:31
 9/15 anonim ***** válasza:
ha csak 1-2 órára tud kedves lenni, akkor egyértelmű, hogy játszik veled. kapj észbe, hagyd el, nem ér annyit, hogy harcolj érte. egy nő sem érdemli meg.
2013. febr. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Mit akarsz helyrehozni?

2.5 év az egy kapcsolatban semmi. Ha ennyi idő alatt el tudott valami romlani olyan szinten, hogy helyre kell hozni, azon mit erőlködsz?

Keress olyat, aki szeret és te is szereted, hagyd a nyűglődést.

2013. febr. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!