Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hülyének vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hülyének vagyok nézve? 21/F

Figyelt kérdés

Az exem akivel 2,5 évig voltunk együtt találkozgat még velem mert nem tudjuk lezárni lelkileg ezt az egészet de próbaidőn vagyunk úgymond egymással.


Van egy régi ismerőse aki 30év körüli és régebb óta ismeri mint engem (vele meg a társaságával járt el bulizni anno megi lyenek). A srác elhivogatja ide-oda de elméletileg csak baráti célból. Szerintem túl sok az hogy felhívja telefonon és fél órát beszél neki. A csattanó pedig az az egészbe h a csajnak sírja el a párkapcsolati csalódásait h pl mi volt hétvégén egy csajjal.


A lány pedig nekem ír, hogy megint fél órát beszéltek. Minek mennek el moziba? Minek hívja el kajálni?

Létezik ilyen barátság?!?!!? Szerintem nem...


Ennek ellenére mikor találkozunk minden olyan mintha régi lenne arra az 1-2 órára.


Mitévő legyek?


2013. febr. 14. 10:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A macska fel van mászva a fára.
2013. febr. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

A 6-os vagyok.

Egyáltalán nem biztos, hogy vaj van a füle mögött.

Sok lány barátom van és nagyjából mindegyik boldog párkapcsolatban él. Velük sms, email, pár perces telefon és általában páros találkozó és programok vannak. Nem volt ez mindig így.

Nekem is volt kapcsolatom, amiben a lánynak előkerült egy barátja aki többet akart. Én is voltam úgy, hogy egy lány barátomtól én akartam többet.

A gond nem azzal van, hogy a fiuknak fütyijük a lányoknak meg puncijuk van. Hanem azzal, hogy mivel a barát ellenkező nemű, olyan módon gondolkodik ahogy a párod nem tud. Éppen ezért ha neked bármi elkerüli a figyelmed, például nem húzod ki a székét az étteremben, nem segíted le és fel a kabátját, nem veszed észre ha bármi bántja. Akkor azt nem veled fogja megbeszélni és neked fogalmad sem lesz arról, hogy változtatnod kéne és hogy min. Hanem megbeszéli ezt a „baráttal” aki lehet mindezt eleve tudja róla. Egy kabát felsegítése lehet egy baráti gesztus, meg testvéri is , stb.. Ha te elfelejted a névnapját, vagy nem veszel neki rá virágot a barát mindezt pótolja, de te nem tudod, mit tettél, vagy nem tettél. Ha pedig a barát többet akar mint kéne, mindezt felhasználhatja.


Tehát azt mondom, hogy lehet olyan dolog, ami fontos lenne a barátnődnek, kis apróságok, amiről te nem tudsz és röhögve megtennéd, ha tudnál róla. Ő nem neked fog szólni hanem a barátnak meséli el, így te nem tudod jobbá tenni a kapcsolatod. Tehát az ilyesmiket kell kiderítened a barátnődről és arra kell törekedned, hogy ez a barátkozósdi azért ne nélküled történjen.


Mondok egy példát. Amíg dohányoztam én tüzet adtam egy lánynak ha rá akart gyújtani. Ez a lányoknak általában jól esik és azért ilyenkor közlik ,hogy hát x.y-ezt nem szokta. Így aztán társaságban, ha ott van x.y-on én jó barátként azt szoktam tenni, hogy nem a lánynak adok tüzet, hanem a srác kezébe nyomom az öngyújtót. Mert tényleg barát vagyok és a barátnőm barátja a barátom. Ha viszont többet akarnék a lánytól, akkor nem társaságban találkoznánk és direkt ügyelnék arra, hogy olyan dolgokat tegyek amit otthon nem kap meg. Mert ugye mennyiből áll tüzet adni, ha tudod, hogy az neki jól esik ? Viszont nem mondja el, mert azt hiszi neked tudnod kell. Nem kell tudnod, mert pasi vagy, te nem vágysz rá, hogy neked tüzet adjanak, teljesen másként gondolkodsz, mert pasi vagy. Egy barátnak viszont ezt elmondja, így nem nagy kunszt tüzet adni.


Szóval a barát vagy neked is barát vagy neki sem. -Ennyi. Veled beszélje meg a kapcsolatotokat, mert ha változtatni kell, csak úgy tudsz változtatni.

2013. febr. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

kedves 6-os (és 12-es :) ) válaszoló. ez tök szép és jó dolgo, amit írsz. csak sajnos a gyakorlat azt mutatja (figyelem! általánosítás!), hogy gyakran nem ez a helyzet és te szerencsésnek mondhatod magad, hogy ilyen vagy, ilyen a baráti köröd, stb.


max respect, bro *highfive*

2013. febr. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Sajnos neked nincs jogod semmit felróni, mivel igazából már nem vagytok együtt. Ez a "próbaidő" meg egy f*szság. Jellemzően az szokta kikönyörögni, aki kevésbé képes leválni a másikról egyik napról a másikra. Én is kértem már ilyen "próbaidőt", de ez csak időhúzás. Felejtsd el a p*csába ezt a csajt és töröld az életedből, különben soha nem fogsz tudni mások felé nyitni.
2013. febr. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Azon gondolkodom, hogy lehet a megszokás rabja vagyok. Tudjátok együtt laktunk külföldön csak egymásra voltunk utalva meg minden. Most lehet h megnyílt neki a világ és ezt ki is akarja használni. Ráadásul ő idősebb is mint én. Amikor hazajöttünk külföldről vettünk kocsit meg minden szóval nem lehet ez a probléma szerintem. Egyszerűen újra vágyik ugye? Képtelen vagyok elfelejteni közben lehetne már számtalan mennyiségű lány akivel együtt lehetnék nem ez a gond de mindenkiben őt keresem.
2013. febr. 14. 14:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!