Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért baj az (ha baj), hogy...

Miért baj az (ha baj), hogy 33 évesen a 20-25 éves nők érdekelnek és velük ismerkedem?

Figyelt kérdés

A legidősebb nő akivel életemben szexeltem 27 éves volt.


Családot, gyerekeket is inkább szeretnék pl. egy 22 évestől, mint egy 32 évestől.


2014. dec. 4. 18:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Az érem másik oldala megint hiányzik. Egy egészséges normális huszonéves lánynak eszébe sem jutna egy 10-15 évvel idősebb pasassal kezdeni, tehát szexre oké de kapcsolatra nem mert tuti van vele valami gixer...

Jöhetnek a dumák, hogy érettebb a koránál stb. De egy ilyen felállásban nyilvánvaló az ellenkezője.

Lehet lepontozni.

2014. dec. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Egy harmincas nő jobbesetben rendelkezik önálló egzisztenciával, egy húszéves ellenben nem. Valószínűleg téged a naív csodálat is éltet amivel egy tinédzserkorából éppen kiszakadt lány tekint rád, mindamellett, hogy tagadhatatlanul feszesebb mellei vannak...
2014. dec. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

11:


Csak azt nem értem, hogy akkor miért voltak az emberek évezredekig gixeresek, betegek?


Mindkét pár nagyszülőmnél papám idősebb volt 10-zel több évvel a mamáknál, apa is idősebb 8 évvel. És régen bőven ez volt az elterjedtebb. Úgy gondolom csak ma ilyen elterjedt hogy sokan velük egykorú emberrel vannak együtt, régen egyátalán nem volt az.


3-ból 1 mondjuk 20 éves lány simán nyitott a velem való ismerkedésre. Nem hiszem hogy mindegyik nem egészséges és nem normális lenne.


12:

Értem, de egy nőnek az egzisztenciája szerinted számít egy férfi szemében? (Nem.)

2014. dec. 4. 19:02
 14/17 anonim ***** válasza:

Nincs ezzel semmi baj, lényeg hogy azért egy érettségin legyn túl :)


Én 30 éves vagyok mindig fiatalabb barátnőim voltak, 20-25 közöttiek.

2014. dec. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

#12: "Egy harmincas nő jobbesetben rendelkezik önálló egzisztenciával..."


... amit sűrűn kedvelnek odavágni a férfiak pofájába még ok nélkül is. Azt meg már meg sem jegyzem, hogy szerettek az egzisztenciáitokkal felhozakodni, azt fitogtatni egy kevésbé tehetős fаszinak is, miközben az a szerencsétlen csóringer éveken keresztül kuporgatta a szaros, nyamvadt fizuját, hogy vigye valamire, s előfordul, hogy még így is kevesebbre vitte, mert például viszi az összes pénzt a bank, a rezsi, a szülők segítése. Ennyire vitte!


Sosem voltam tehetős, sosem tehettem meg, hogy milliós csilivili verdából üvöltessem a zenét, vagy hogy egy rózsadombi luxusvilla ablakából fingjak kifelé a Duna felé, vagy hogy minden hétvégén valami eszement buliban igyam magam csontrészegre, vagy hogy évente legalább négyszer menjek a trópusokra nyaralni. Évek óta tavaly tehettem meg végre egy nyavalyás balatoni strandolást egy, azaz egy napra. Amennyi egzisztenciája van a nőnek, annyit várnak el minimum tőlem is, s mivel nem rendelkezem annyival, amennyivel egy 30-on fölüli nő, emiatt sincs eszem ágában még csak a lehetőség szikrájának pattintására sem.


A fiatalabbaknál, úgy érzem nagyobb sikerekkel járok, őket elég egy kis "álszerelemmel" behülyíteni, és onnantól kezdve le se szarja az egzisztenciádat. Ha a nők az évek során folyton a könnyebb utat választották, nem álltak ki mellettem soha a keserves időszakjaimban, amikor a legnagyobb szükségem lett volna a szeretetre, a lelki támaszra, akkor 30 fölött hadd engedjem már meg magamnak én is, hogy én is a könnyebb utat válasszam. ;) :*

2014. dec. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

-én is*


(Sorry az ismétlésért.)

2014. dec. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Nincs ezzel semmi gond,a 30 feletti nõk közt is vannak jònéhànyan,akik a fiatalabb pasikat részesítik elönyben.Az màr màs kérdès,hogy pàr év mùlva szörnyen nevetségesen fogtok kinézni a fiatal fiúk/lànyok mellett,akik elöbb-utóbb ùgyis megcsalnak majd egy fiatalabbal,de ez csak nektek lesz baj,nem màsnak

.Ja,mikor 25 leszek,az apàm lesz 47,hàt pont nem egy 35-45 èvesre fogok vàgyni,ezt a korosztàlyt inkàbb meghagyom az anyukàmnak:)23L

2014. dec. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!