Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Már nem érdekelnek a lányok....

Már nem érdekelnek a lányok. Más is van igy?

Figyelt kérdés

A helyzet az hogy még általánosban nagyon bejött az egyik lány osztálytársam. Jártunk is egy ideig.Nagyon jól elvoltunk el szórakozztatuk egymást.Mindig nevettünk.

Majd bejelentette hogy ö inkább a másik osztály társammal járna mert ö jobba bejön neki. Az a másik személy dög unalmas volt és minden héten volt valami baja. Egyik héten a feje fájt a másik héten a hasa. Szóval rettenetesen beteges ember volt.

Középiskolás éveim alatt megismerkedtem jó pár lánnyal a facebook-on aki szingli volt. Próbáltam szerezni egy barátnőt de mindegyik vissza utasitott.

közép suliban is már gyakorlatilag elfordulnak tőlem.

Annyi vissza utasitást kaptam már hogy az már sok. És már mára ott tartok hogy ezek a mai lányoknak csak azok kellenek akik balhésak,isznak cigiznek lenézik a másikat vagy esetleg még bántják is.

Minden lány ilyen hogy nekik a norlmális nem kell csak az aki csak megcsalja őket vagy esetleg még kezet is emel rá vagy teherbe ejti és magára hagyja.


Én ezek szerint senkinek az égvilágon nem kellek ha edig sem voltam jó senkinek.

Ebben az a szomorú hogy már nem is vágyom egy barátnőre.

Más is van igy?



2014. nov. 27. 19:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
sajnos a legtöbbjük a külsőségeken kívül többet nem nagyon tud felmutatni, és ez hosszútávon kevés
2014. nov. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem ne jelentsd ki egy az egyben, hogy már nem is vágysz barátnőre, de mindenképp vedd lazábban a dolgot, fiatal vagy, élj szabadon, aztán ha lesz barátnő, lesz, ha nem lesz, nem lesz.
2014. nov. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez most egy hullámvölgy az életedben, nem kell lemondanod a másik nemről. Jobban teszed ha most nem ezek a gondolatok töltik ki az életedet, figyelj inkább valami másra. Pl, sport, hobbi, munka, stb. Lényeg hogy azért legyél emberek között, akkor majd jön minden "magától".
2014. nov. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

19 vagyok és már nagyon nagyon régóta szeretem volna akihez oda lehet bújni simogatni puszilgatni. Elvinni különleges randihelyekre meg ilyenek. De ha már kb 6-7 éve nem jött össze semmi akkor már nem is fog.

De már tökmindegy. Legyenek boldogok azokkal akik semmibe nézi őket. De nekik ez kell.

2014. nov. 27. 19:54
 5/9 anonim ***** válasza:
Én mindennél jobban vágyom egy barátnőre annak ellenére, hogy eddig minden lány csak elutasított. Olyan ocsmány vagyok, hogy nem is hiszem, hogy lenne olyan lány, aki valaha is akár csak hozzámérne.
2014. nov. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
még 19 évesen sztem is korai ez a gondolkozás, bár öreg én sem vagyok de most 27 évesen jutottam hasonló álláspontra, járj el szórakozni azt javaslom
2014. nov. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A sajnálatos helyzet az, hogy a lányok a menő srácokra buknak, ha valamivel nem tűnsz ki a többi átlagcsávó közül, nincsen sok esélyed, hogy becsajozzál.

Kezdj el sportolni, vagy ami még jobb, tanulj meg zenélni valamilyen hangszeren, a lényeg, hogy nőjön meg az önbizalmad, legyen mire felvágnod, akkor a csajok is észrevesznek, ne aggódj. Minden zenész tömegével dugja a csajokat. Ha csak ülsz a számítógép előtt, akkor az igazi nők helyett az ötcombú asszony lesz a társad...

2014. nov. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Én is hasonló cipőben járok, csak 33 évesen. Korábban nem gondoltam volna hogy majd ennyire vágyhatok valakire, de egyre jobban összezuhanok mikor látom a sok boldog párt sétálni az utcán. Énmeg... Nem vár otthon senki, nincs kiért/miért élnem. Más normális embernek ennyi idősen már családja van, 1-2 gyerekkel. Én már annak is örülnék ha lenne valaki akihez odabújhatok, megölelhetem....
2014. nov. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

üdv 2023-ból? Jobb lett valami?


27-leszek de nekem se jobb!

2023. febr. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!