Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért baj az (ha baj), hogy...

Miért baj az (ha baj), hogy 33 évesen a 20-25 éves nők érdekelnek és velük ismerkedem?

Figyelt kérdés

A legidősebb nő akivel életemben szexeltem 27 éves volt.


Családot, gyerekeket is inkább szeretnék pl. egy 22 évestől, mint egy 32 évestől.


2014. dec. 4. 18:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mert konkurencia vagy számomra.
2014. dec. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%

Ki mondta, hogy ez baj? Egyébként üdv. a klubban :-)

Nekem is teljesen természetes ez, mondjuk nálam 25 éves volt a plafon ami a szexet illeti. Persze ezt nem egy ilyen mesterséges határnak kell elképzelni, nyilván azokra mozdulok akiket úgy látok hogy ebben a korban vannak, mivel ők számomra a vonzóak. Kérdés meddig tehetem meg :-)

32F

2014. dec. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

nem baj

22l

2014. dec. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

"Miért baj az (ha baj)..."


Szóval senki nem is állította egyiket sem?

33 évesen hogy lehet ekkora ökörséget kérdezni? Nem mindegy, hogy mások mit gondolnak erről?

2014. dec. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Úgy értem hogy sokaknak baj, pl. kolléganőm is utalt rá aki velem egy korban van, hogy nem érezhetem magam elég jónak a korombeli nőkhöz, meg ilyenek.

1:

Igen, én is valami ilyesmire gondoltam. A fiatal férfiaknak baj a konkurencia miatt, a korombeli nőknek meg baj, mert nem rájuk hajtok. (Meg persze nem csak rólam van szó, hanem hogy sok olyan van még, mint én).


2:

Egy jó barátom 37, 21 éves barátnővel már több mint 1 éve. Szerintem 40-45 éves korodig simán össze lehet jönni 25 körüli nővel.

2014. dec. 4. 18:22
 6/17 anonim ***** válasza:
Egyéni ízlés kérdése. Nem hinném, hogy mástól kellene áldást kérni erre. Talán, mert egy férfi még 43 évesen is sármos lesz, mellette meg 33 éves lenne még csak a nője, nem pedig 43. Biológiai aktivitása is szélesebb időintrvallumban mozoghat még, ha fiatalabb nálad 8-10 évvel.
2014. dec. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Valójában minden korosztály számára ez a csoport a legvonzóbb... Nyilván egy 70 éves fószer is szívesebben lenne egy 25 éves csajjal.

Nem tudod elfogadni a korod... Ennyi a magyarázat.

Most ez még nem akkora baj csak később okozhat galibát.

2014. dec. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Miért lenne baj? Főleg egy 25 évessel már nem olyan nagy a korkülönbség. De még egy 20 évessel is lehet jó kapcsolatod, ha illetek egymáshoz. A nagyszüleim között is mindkét ágról 10-11 év korkülönbség volt a férjek javára.

Te ilyen vagy.

Itt van a másik oldal, mint pl. a férjem, neki meg inkább mindig a nála kicsit idősebb nők tetszettek.

2014. dec. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem baj. Ez a nőknek köszönhető, hogy így - földrajzi fogalommal élve - "vetődtek" egymáson a korosztályok. Egy 20-30 közöttinek a tökéletes férfi kell, miközben talán életük lehetőségét szalasztják el. Aztán miután az ötvenedik kan veri át, alázza meg őket - úgy nagyjából 30 évesen -, akkor "gondolkodnak", hogy be kéne érni az átlagos, szerény, művelt srácokkal is.


Csak egy a bibi, 30 évesen már a kutyának sem kelletek, mert...

- ad1: megtanítottátok a normális férfiakat arra, hogy inkább ne kezdeményezzen nálatok, mert csont nélkül vagy farba rúgjátok őket, vagy a barátzónába landolnak,

- ad2: elfonnyadtatok, elsorvadtatok, s egy kiélt rongy, akin a fél város átgázolt 15 éves kora óta. Az ilyen "nők" még vécékefének sem lennének jók, mert teljesen le lettek strapálva.


Persze 30-on túl már az összes létező lehetőségbe veszettül kapaszkodtok, csak a 30-as éveiket élő férfiak inkább a huszonévesek mellett teszik le voksaikat, mert fiatalabbak, kevésbé elhasználtak.


31 éves vagyok és nekem sem kéne egy 30-35 közötti nő, akit (jobb esetben) csak a plébános nem ismer. Sokkal szívesebben érdeklődöm a húszas évei elején járó lányok után, és ez bizony 10 év korkülönbséget jelent a javamra.

2014. dec. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Ez annyira hülyeség, hogy a 20-as évek elején járó lányok mindenképp népszerűbbek. Nekem kevesebb sikerem volt a férfiak körében 20 éves korom körül, mint 30 éves korom körül. Konkrétan 28-29 évesen volt a legnagyobb választási lehetőségem, akkor érdeklődtek irántam a legtöbben.

Egyszerűen vannak, akiknek a jóval fiatalabbak tetszenek és vannak, akiknek nem.

2014. dec. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!