Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A melegek miért nem akarnak...

A melegek miért nem akarnak barátkozni?

Figyelt kérdés
szóval nekem az a tapasztalatom, hogy a döntő többség a barátság alatt szexet ért vagy kapcsolatot, manapság már kihalt a klasszikus értelemben vett barátság melegek közt?

2014. dec. 2. 19:02
1 2
 11/20 anonim válasza:
Nyilván nem vagy ronda, akivel senki sem állna szóba... így könnyű...
2014. dec. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
59%
sokaknak nem vagyok az esete. :) de ennek ellenére van olyan meleg barátom, akivel 12 éve vagyunk már barátok, és nem igazán merült fel, hogy bármi más is legyen a kapcsolatunkból, mint barátság.
2014. dec. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
Örülj neki.
2014. dec. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
próbálok biztatni másokat, hogy nem kell azt hinni, hogy nem lehet barátokat találni. :)
2014. dec. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
Próbáld ezt elmagyarázni egy olyan melegnek, akivel senki sem állna szóba, mert olyan ronda!!! Kíváncsi volnék az eredményre...
2014. dec. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
megpróbálom, ha bemutatsz egynek. A barátkozás akadálya - az ismerkedéshez hasonlóan - az önbizalomhiány. Ha valaki azt gondolja magáról, hogy ronda, és hogy nem érdekel senkit, akkor esélyes, hogy úgy fog viselkedni másokkal, hogy még ha meg is kedvelnék, akkor is ott hagyják idővel, mert lepattintja magáról őket.
2014. dec. 5. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:

Példák okáért itt vagyok én!


Olyan k*bbaszott ronda vagyok, hogy a kutya se állna velem szóba! Hiába regisztrálok fel bárhová, ha képet rakok ki magamról, azért nem beszélnek velem az emberek, mert nem tetszek nekik! És ha kiírom, hogy: "Haverkodni, barátkozni szeretnék!", sem írnak rám - mert egyszerűen nem tetszek nekik, nem feküdnének le velem, ergo már csak a külsőm miatt sem akarnak velem beszélni!


Ha nem teszek ki képet, és valamilyen csoda folytán jól elbeszélgetek velük, aztán képet mutatok nekik magamról, szintúgy elveszik az érdeklődés...


...magyarázd meg ezt az egészet, ahogyan akarod!!! ÉN tudom, mi az igazság, ÉN ismerem az igazságot! Ronda vagyok, és ezért nem akarnak velem szóba állni a melegek, ezért nincsenek baráti kapcsolatok, mert a b*zik csak a szex miatt barátkoznak! És ezzel nem vagyok egyedül, ezer és ezer ronda meleg van egyedül, akikkel a külsejük miatt nem barátkoznak!


Ezt ne akard nekem bemagyarázni önbizalomhiánynak, te is b*zi vagy, te is tudod, hogy igazam van, a melegeket első sorban a szex hajtja, s amint azt már korábban, a fentiekben leírtam, érdekből barátkoznak, a szex miatt, a külsőségek miatt... aki csúnya, halálra van ítélve.


Ennyi.

2014. dec. 5. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:

Tökéletesen egyet értek az utolsó hozzászólóval. Ha nem vagy bombázó, akkor soha nem is lesz esélyed, a kutya sem fog megpiszkálni sem.

A mai b*zik ezért fényezik magukat, nyikhajok, uncsik, üresek, semmittevők. Erre legfőképp a hasonló, jobbára sarki lányok kattannak, ez jó alibi. Persze tudják, hogy ez semmit sem ér, mint ahogy ők sem.

Barátság nincs, mert vagy szex (párszor legfeljebb), vagy semmi. Mert az üresfejűség a trendi, a fiatalok emellett nagy f@**fejek, és valójában a s*||ükön kívül nincs is más.

2014. dec. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
fu ezek szerint nem csak engem akar megszexuálni miután világosan kijelentem hogy csak és kizárólag barátkozni akarok
2014. dec. 10. 21:51
 20/20 anonim válasza:

Nagyon sok az ostoba hozzászólás...

Ez a heteróknál is így van, ha bányarém vagy, akkor az esélyeid csökkennek , de mindenki megpróbálja magából a legtöbbet kihozni...

DE mindent meg kell tenned, hogy vonzóbb legyél, hisz még az az ember, aki azt vallja, hogy csak a belső alapján választ, annak is fontos valamennyire a külső...

"KÜLSŐ MEGFOG, BELSŐ MEGTART"

Ha ronda vagy (aki még bátortalan is), akkor nem tudom, hogy akarsz barátot, vagy netalán párkapcsolatot... sok mindent lehet tenni a külsőért(kondi-fogyókúra, fogszabályzó, fodrász, öltözködés, stb...)

2014. dec. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!