Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti biztosak vagytok benne,...

Ti biztosak vagytok benne, hogy jól néztek-e ki vagy sem?

Figyelt kérdés
Szóval a problémám, hogy 24/f vagyok kb. minden napom a munkával vagy megy el csak jövök és megyek mivel bent mindenki 40+éves ezért ott sem nagyon tudok vissza jelzést kapni. A buszokon ha éppen vannak lányok akkor megszoktak nézni kérdés csak az, hogy tetszem-e vagy valami furcsa rajtam ? Értitek :D Szóval mivel a családomon és a munkatársaimon kívül napi szinten nincsen semmi kapcsolatom a külvilággal hogyan mérhetném fel a helyzetem ? :D 24/f

2014. dec. 1. 16:26
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
xddd
2014. dec. 1. 18:54
 22/30 Kisboltos ***** válasza:

Én nehezen hiszek másoknak ezzel kapcsolatban, pedig azt mondják, hogy jól nézek ki. Azt tudom, hogy magas és kisportolt vagyok, de azt, hogy jóképű vagyok-e, azt nem tudom eldönteni. Bár még sosem mondták, hogy csúnya vagy ronda lennék. Mondjuk így nézve ez is egy pozitívum:D


Sokat kell lányok társaságába járni, mert mindig van egy-két szókimondóbb lány. De megkérdezhetsz másokat is.

2014. dec. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Azt tudom, hogy én ronda vagyok... 18/F
2014. dec. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 Szeressük egymást válasza:
Átlagosnak tartom magam, de nagyon tetszek a lányoknak. Lehet, hogy a személyiségem tetszik nekik.
2014. dec. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
A személyiséged? Ha-ha-ha! Max egy vak lánynak. A többi le..arja a személyiséged, már elnézést.
2014. dec. 3. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
küldj képet és megmondom :)
2014. dec. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Miquel szerint jól nézek ki, és ez nekem elég.
2014. dec. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
küldtem képet :D, szerintem egyébként a személyiséged is tetszhet akár :D. Akik azt mondják, hogy tudják, hogy rondák azok csak gondolják vagy nyíltan meg mondták nektek ?
2014. dec. 6. 21:40
 29/30 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóképpen vagyok mint te, kérdező. Napközben meló, csak férfi munkatársaim vannak aztán go haza. Útközben nem nagyon néznek meg a nők mivel hogy munkásruhában vagyok. Sőt inkább lenéznek. Viszont hétvégén ha például az utcán sétálok, vagy éjszaka akkor azért van hogy megnéznek.
2014. dec. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
én biztos vagyok benne, hogy nem vagyok valami szép gyerek, mégsem okoz problémát ez a csajozásban, ráadásul így jobban védve vagyok a felszínes p.csáktól is :-D és aki szeret, az magamért szeret :-D
2014. dec. 8. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!