Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti biztosak vagytok benne,...

Ti biztosak vagytok benne, hogy jól néztek-e ki vagy sem?

Figyelt kérdés
Szóval a problémám, hogy 24/f vagyok kb. minden napom a munkával vagy megy el csak jövök és megyek mivel bent mindenki 40+éves ezért ott sem nagyon tudok vissza jelzést kapni. A buszokon ha éppen vannak lányok akkor megszoktak nézni kérdés csak az, hogy tetszem-e vagy valami furcsa rajtam ? Értitek :D Szóval mivel a családomon és a munkatársaimon kívül napi szinten nincsen semmi kapcsolatom a külvilággal hogyan mérhetném fel a helyzetem ? :D 24/f

2014. dec. 1. 16:26
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
De visszajelzésekböl vagy csak a fejetekben él ez az elkézelés ? :D
2014. dec. 1. 16:39
 12/30 anonim ***** válasza:

Hát a saját fejemben, ami rossz mert mindent máshogy látok mint mások... Olyan mintha egy szűrőn át nézném a világot.


Mások azt mondanák: ronda, tűrhető, elmegy... Ami mindenképp azt jelenti hogy ROSSZ

2014. dec. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
Nem nézek ki annyira jól, de valami van bennem, amiért tőlem kérdezik a menetrendet, azt, hogy hány óra, vagy csak úgy simán beszélgetnek sorban állás közben, buszon, vonaton, orvosi rendelőben.
2014. dec. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
A tükörben jól nézek ki, de a fényképeim elég szörnyűek.
2014. dec. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
Velem is ez van, tükörben imádom magam fényképben meg hánynék magamtól.
2014. dec. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:

10-es küldtem képet :D

13-as ez velem is sűrűn előfordul :D

2014. dec. 1. 16:47
 17/30 A kérdező kommentje:
én tükörben is és képen is inkább olyan semlegesnek tartom magam
2014. dec. 1. 16:59
 18/30 anonim ***** válasza:
Én sem tudom, hogy jól nézek ki vagy nem. Én ezt valahogy képtelen vagyok eldönteni magamon, és barátaimon és családomon kívül senki sem szokott úgymond értékelni. Csak hát igen, ők a család és barátok, lehet csak azért mondanak szépnek. Kivéve a húgom, mivel ő mindig azt mondja ronda vagyok. De nem tudom eldönteni hogy azért mert tényleg így van, és őt nem érdekli hogy megbánt-e, vagy pedig csak gyerekes hülyeségből, csak hogy piszkáljon... Pasim még nem volt (nálunk ez nem meglepő, osztályunkban más osztályokkal ellentétben nem nagyon megy a pasizás, csajozás dolog, csak elvetve), fiú haveroktól pedig nem szoktam ilyeneket kérdezgetni. Tehát pl. én is tanácstalan vagyok, és nem tudok rá jó megoldást, hogy hogy lehetne kideríteni...
2014. dec. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Ja, én tudom, hogy nem nyújtok túl kellemes látványt :D
2014. dec. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Eddig minden lány, akinél próbálkoztam ocsmánynak tartott. Szóval valószínű az lehetek.
2014. dec. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!