Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha van férjem és gyerekem,...

Ha van férjem és gyerekem, akkor soha nem fog lépni a srác akivel már régóta szemezünk?

Figyelt kérdés

2014. nov. 29. 17:06
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
86%
Ha jobb ember mint te, akkor soha.
2014. nov. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
igen, valszeg soha. neked kell
2014. nov. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
"van férjem és gyerekem" - ebben az esetben ne szemezgess más sráccal -.-"
2014. nov. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Már bocs de sok együttöltött év után egy kis szemezés nem olyan nagy dolog...
2014. nov. 29. 17:11
 5/24 anonim ***** válasza:

Nagy az esély rá, hogy nem fog. Én is régóta szemezek egy nővel, neki is van gyereke, és férje is. Nagyon tetszik, külsőre és belsőre egyaránt, nagyon vonzó nő, sok mindent megadnék érte, de mivel családja van, ezért meg sem próbálom elcsábítani. Vannak határok, amiket értelmes ember megtart ilyen esetben.


28F

2014. nov. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
A szemezés valóban nem nagy dolog, de úgy veszem ki, te azt várnád, hogy lépjen is...
2014. nov. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
ugyanilyen helyzetben vagyok én is mint az #5-ös válaszoló
2014. nov. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Ahogy én az idők folyamán nagyjából leszűrtem, ő is így lehet vele mint te 5-ös! De én örülnék ha lépne valamit, egy kis "bújás" még bele is férne nekem, de komolyabb semmiképp! Csak az izgalom kéne a dologból, az életem amúgy kerek nélküle is! Ha ennyi neki is elég lenne akkor nagyon örülnék ha lépne!
2014. nov. 29. 17:18
 9/24 anonim ***** válasza:
kérdező, beszéltél is vele vagy csak szemeztetek?
2014. nov. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Bizonyos okok miatt beszélni nem tudunk egymással, de köszönünk, mindig nagyon kedvesen mosolyog, ill. apró érintések, kézfogás ilyesmi volt eddig! Én nem akarok lépni, mert nem méltó a személyiségemhez! Szerintem azért is kedvel mert jó anyának és feleségnek lát!
2014. nov. 29. 17:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!