Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szólítsam meg, vagy mi a...

Szólítsam meg, vagy mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés
Hetente kétszer járok ugyanazzal a busszal és van egy srác(kb. 10 évvel idősebb,mint én) aki viszont minden nap ezzel a busszal jár. Kb.2 hónapja,mikor ezzel megyek ő mindig mellém ül le,mosolyog rám,néha érzem,hogy néz és mikor leszáll és feláll az ülésből,mindig visszanéz és mosolyog. Szerintetek azért csinálja,mert tetszem neki vagy csak szimplán szimpatikus vagyok neki? Nem szeretnék tőle semmi komolyat,mert idősebb ugye elég sokkal,mint én vagyok.Igazából semmit nem tudok róla a nevét se,van-e valakije,semmit. Sosem beszélgettünk még,engem viszont egyre jobban érdekel milyen ember lehet ő,szeretném megismerni. Várjak amíg egyszer ő megszólít vagy valami apró jelet küldjek felé? Milyen jelekkel tudnám jelezni neki,hogy szívesen megismerném?

2014. nov. 28. 20:52
 1/1 anonim ***** válasza:
mondjuk köszönj neki amikor leül, aztán egy kis idő után mondj neki valami általánost, például hogy milyen hideg van ma vagy ilyesmi és utána mondjuk megkérdezed, hogy hogy hívják meg ilyesmik
2014. nov. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!