Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan szólítsam le?

Hogyan szólítsam le?

Figyelt kérdés

Szóval van egy lány akit már kétszer láttam az iskolába menet egy bizonyos helyen (gondolom ő is arra fele jár iskolába de nem oda ahova én) és nagyon tetszik, gyönyörű még életembe nem láttam ilyen szép lány! Nem ribis nem mű stb.. Mindene totála rendbe van, de nem tudom hogyan szólítsam le :/ arra hondoltam hogy: Szia nagyon tetszel nekem és ha gondolod találkozhatnánk! (azt mondja hogy benne lenne akkor el kérem a számát) de ebben hun a romantika? Meg elég erőltetett nem? Mit tennétek ehhez hozzá? Vagy az egész rossz?

15/F



#beszélgetés #ismerkedés #meg mit tom én
2014. nov. 13. 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem kicsit rámenős lenne, de ha szimpi lennél akkor elmennél veled.
2014. nov. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*elmennék
2014. nov. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem köszi. Jöhetnének még válaszok :D
2014. nov. 13. 20:20
 4/6 A kérdező kommentje:
Ha jön még plussz egy és használható is akkor írok a válaszolónak egy viccet privátba :"D
2014. nov. 13. 20:21
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem így kezd:

Szia, már több napja látlak és különlegesnek tartalak egyébként így hívnak..... . Elmehetnénk valahová te mit gondolsz erről? Lenne kedved valamikor?

2014. nov. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ezt tényleg jobb köszi.
2014. nov. 13. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!