Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van itt olyan nagyon ronda...

Van itt olyan nagyon ronda férfi, akinek mégis sikerült barátnőt találnia? Egyáltalán lehetséges ez?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor hogy sikerült? Nyilván nem a belsővel, mert az semmit sem számít a lányoknak.

2014. nov. 27. 17:52
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Nem, a sikertelenségem oka a külsőm, ami rettenetesen rossz. A belsőmmel a fent leírt problémák vannak, de nem emiatt nincs senkim, hanem a külsőm miatt, hiszen még lehetőségem sincs megmutatni a belsőmet, mert még csak szóba sem állnak velem a lányok.
2014. nov. 27. 20:24
 12/17 anonim ***** válasza:
87%
Na figyelj! Ovdás koromban senki se játszott velem. Amikor oda mentem a többiekhez ők elrohantak. (nem értettem miért) alapsuliban furán néztek rám. Senki se akart mellettem ülni. 5. Től már gúnyoltak. Ekkor jöttem rá mi a bajom. Belenéztem a tükörbe és nem értettem. Nem láttam magam rondának. Pedig az voltam. Nagyon is. Középsuliban már nem csúfoltak, csak néha belémkötöttek és megvertek. Persze itt se akartak velem barátkozni. Az első munkahelyemen jól teljesítettem. Mégis 6 évnek kellett eltelnie ahhoz és egy férfi főnök is kellet(persze) hogy előléptessenek. Előtte volt egy hanyag(jóképű), aztán egy drogos(jóképű) végül egy tolvaj(jóképű). A tolvaj sokszor be se ment dolgozni. Volt hogy egy évre kiiratta magát. Mégis csak azután dobták ki, hogy lopáson kapták. Ezekután egy új igazgato(férfi) kellett ahhoz, hogy felfigyeljen arra, hogy tulajdonképpen 5 évig én végeztem a főnököm munkáját. Majd előléptetett. 3 évig nem is volt gond. Aztán jött egy új igazgató(nő), akinek persze semmi se volt jó. Kidobatott majd felvette a barátnője férjét. Szóval nem könnyű ilyen testben az élet. Egyszer volt barátnőm. Aki szeretett. Sajnos a szülei és barátai unszolására elhagyott. Most egy magas jóképű barátja van. Akit a szülei imádnak. A barátai befogadnak. Szóval kérdésedre a válasz. Igen lehet barátnőd, de ha a környezete nem fogad be idővel úgyis elhagy. És a végén úgyis magányos maradsz. Mert lehetsz Te tolvaj, gyilkos, hazug, ha jól nézel ki. Vagy legalább is nem vagy ronda találsz magadnak valakit. De ha tényleg ronda vagy ki kell hogy ábrándítsalak. Szokj hozzá a magányhoz!
2014. nov. 28. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
volt egy majdnem fél éves kapcsolatom ronda srác létemre egy lánnyal, de ő sem egy álomnő, maga is mondta, hogy ronda és zavarja is és csak én voltam az a fiú, aki elfogadta őt így ezért is ragaszkodott úgy hozzám szerintem, de nem voltam boldog és inkább szakítottunk ő is érezte, hogy nem szeretem
2014. nov. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Teljesen megértelek kérdező!... Sajnos én sem tetszem a lányoknak a külsőm miatt.. :( Sok lánynál próbálkoztam, de egyiknek sem voltam az esete.. Ezzel nem lehet mit csinálni.. :( A 12.-válaszolónak igaza van..:( Bár, ne így lenne, de ez a valóság.. 18/F
2014. nov. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Higgyétek el, egy ronda nőnek sem könnyű. Az összes férfi a környezetemben a szép, csinos, (nagy csöcsű!!!) lányokra figyelt fel. Egyszer volt egy 5 hónapos kapcsolatom, de aztán a pasas a képembe mondta, hogy nincs gusztusa hozzám, és egyébként is össze jött egy másik lánnyal (aki szép, csinos ÉÉÉS NAGY CSÖCSŰ!!!). Azóta sem jöttem össze senkivel, a belsőmmel pedig szerintem nincs különösebb baj. A problémádat nyugodtan foghatod a nőkre... de ez is csak a belsődre utal... előítéletes vagy a nőkkel szemben.

Mond, te szívesen összejönnél vele? [link]

Na ugye...

2015. febr. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Atyaég. Srácok. Sztem Ti nagyon durva problémákkal kűszködtök. Ez nem így működik. Én egy 21 éves fiú vagyok. Higyjétek el, én egy viszonylag helyes, jómódú, drága ruhákat viselő, humoros, és magas srác vagyok, mégsincs barátnőm, és sajnos nem is volt. Hogy miért? Azért mert jó pár csalódás után teljesen összetörtem belül, és elzárkóztam a külvilágtól. Való igaz, hogy egy csóró, alacsony, csúnya ember nem, vagy csak nagyon nehezen tud összeszedni egy szépségkirálynőt, de mindenkinek lehet párja. Ha túl magasak az igényeitek, lejjeb kell adni. Ismerkedni kell annyi emberrel, amennyivel csak tudtok, nőkkel, és férfiakkal is egyaránt. Nagyon sok múlik a kisugárzásotokon. A másik fél egyből megérzi, ha valaki egy tutyi-mutyi szerencsétlen. És úgy valóbsn nem sikerül. Én elkezdtem elfogadni, és megérteni mikben hibáztam, és megpróbálok azokon javítani. Én nem fogom feladni, mert lehet, hogy valamikor ott lesz előttem a lehetőség, felismerem, és élni fogok vele. Soha ne adjátok fel, és ne törődjetek bele csak így, mert így nem is lesz sikeretek. Én elkezdtem nyitni a világ felé, és meggyőződésem, hogy sikerrel járok. Lehet, hogy hnap, lehet h egy hét, vavy egy hónap múlva, de az is lehet, hogy csak egy év múlva. Álljatok fel a kudarcaitokból, mert én is ezt teszem. Ez tényleg hozzáállás kérdése. Ja, és gyakran szoktam beszélgetni egy lélekdokival, ami lehet, hogy nem olcsó, de próbáljátok ki. Más szemszögből fogjátok látni a világot.
2015. márc. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Persze. Egy ronda nővel. Egy ronda férfinak ne várja el, hogy valami dögös csajszi legyen a barátnője. Van esély arra is, de ez ne legyen elvárás.
2015. márc. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!