Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti féltékenyek lennétek?

Ti féltékenyek lennétek?

Figyelt kérdés

Ha a barátnőtöknek napi 3-400 látogatója lenne egy nemzetközi barátkereső oldalon (úgy, hogy nincs semmi ribis fotója), ahol ti is fent vagytok, de alig van látogatótok.

Kiírja, hogy legyen szíves senki ne hívja randira, mert veletek van kapcsolatban (belinkeli a profilotok).

Erre lenne aznap 50 látogatótok, csak pasik.


Mit tennétek?

Kényszerítenétek, hogy törölje magát?


2014. nov. 25. 20:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Tuti kapott már pár patront a csajod képe.
2014. nov. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Minek vagytok fennt ha már együttvagytok? :o Egyébként nem lennék féltékeny, büszke lennék, hogy ilyen jó barátnőm van. Meg amúgy is ezeken az oldalakon sokkal több a pasi. És inkább a pasik nézelődnek a lányok meg csak várnak, hogy majd valaki csak ír nekik.
2014. nov. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Engem zavarna, elbeszélgetnék vele... Minek van fent, ha nem akar senkitől semmit??
2014. nov. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
mellesleg minden nő ennyi látogatót kap, aki a csúnyától egy fokkal jobb
2014. nov. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem akar senkitől semmit? Ez az oldal nemzetközi barátkereső! Most azért ne legyen fent mert van barátja? Röhej. Én már ilyen oldalról találkoztam személyesen külföldivel.

L

2014. nov. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Buszkelkedj vele, Ne feltekenykedj, azzal csak azt erned el, hogy megtobb kepett tenne magarol, es o is nezegetne a mas kepeit:) 22/l
2014. nov. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Féltékeny vagy, mert megnézik a csajodat? Nekem ez nem áll össze...
2014. nov. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mellesleg ne csodálkozz ha otthagy majd egy gazdag külföldiért cserébe.Legyünk reálisak tényleg benne van a pakliban.
2014. nov. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ha nem is hagy ott olyan önbizalma lesz, ami nem egészséges

Sok sikert!

2014. nov. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha rendszeresen fent is lóg a csaj, kényszeríteni nem kényszeríteném, az nem elegáns dolog, de innentől tudomásul venném, hogy a kapcsolat nem teljesen komoly, és hogy nem lehet benne megbízni.


Mi ez amúgy, Badoo? Mert az egy húspiac.

2014. nov. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!