Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Féltékenyek lennétek ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékenyek lennétek ha a párotok az ellenkező neműekkel szívesebben barátkozna?

Figyelt kérdés

Szerintem nincs férfi és nő között barátság. Görcsbe rándul a hasam, ha a barátom a (csak barát) "barátnőjéről" beszél.

Tudom, hogy semmit nem tehetek és nincs jogom beleszólni, de egyszerűen nem akarom hogy vele barátkozzon. Nagyon féltékeny vagyok és nem tudom hogyan küzdjem le. :(


2014. aug. 31. 02:25
 1/10 anonim ***** válasza:
43%
Azért van veled, mert veled akar lenni. Nem a csaj haverjával. Ha egy régi barátságot akarsz megszakítani, ne csodálkozz rajta, ha egy idő után inkább elzavar téged a barátod.
2014. aug. 31. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen. Bár van akinél nem. Szerintem ezt megérzi az ember.
2014. aug. 31. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem régi barátság. Engem régebb óta ismer. És pont ez zavar nagyon.
2014. aug. 31. 02:36
 4/10 anonim ***** válasza:
Nehéz, de bízni kell a párodban.
2014. aug. 31. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én sem szeretem ha a barátnőm fiúkkal beszélget ismerkedik és aki szimpatikus neki jól elbeszélgetnek felveszik egymást skypera, nagyon zavar, pedig tudom hogy szinte mindenkinek megemlít vagy rólam beszél szokta mutogatni az üzeneteit, de akkor is nagyon zavar :(

És úgy vettem észre ő is így van ezzel hogy zavarja ha lányokkal ismerkedek, én is ugyan úgy megemlítem mindenkinek.


21/F

2014. aug. 31. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%

attól függ,hogy mit foglal magába ez a "barátkozás".

suli/munkahelyen váltanak pár szót,nevetgélnek egy kicsit.

vagy órákat beszélgetnek neten,telefonon,sőt személyesen találkoznak 1-2 órára kettesben.

utóbbi 1 percig sem játszik nálam,mert leölöm mindkettőt:)

2014. aug. 31. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
55%
Nincs férfi és nő között barátság. Egy ilyen "barátság" miatt ért véget a kapcsolatom... Azóta nem hiszek benne. Az egyik fél többet akar, mégha nagyon jól leplezi is, de idővel rájön, hogy önmagát nem csaphatja be.
2014. aug. 31. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
gogy a viharba ne lehetne csak barátság?
2014. aug. 31. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
26%

Én sosem tűrtem meg a lányokat a társaságban, persze 2-4 lány okés, de inkább srácokkal lógok. Van elvileg legjobb barátom, de tegyük hozzá, hogy én ebben sosem hittem, és okkal. Barátomnak hívom, de nem túl mély a kapcsolatunk, csak néha jó, ha valaki elmondja mit gondol erről a témáról fiúként, és tudom, hogy nem néz hülyének.

Szóval inkább fiúkkal vagyok, informatikát tanulok. Ellenben nagyon féltékeny lennék, ha a barátom lányokkal lógna. :(

2014. aug. 31. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szerintem van fiú lány közötti barátság, és szerintem ne legyél féltékeny, mert ő azt mondja csak barát. Sokat segít ha elmondod neki hogy te mit érzel. Ha állandóan róla beszél, sokat lóg vele, és ez a lány veled egyáltalán nincsen jóban, vagy utál, akkor viszont szerintem már gáz van. Mindenesetre beszéld meg a barátaiddal ezt az egészet :)
2014. nov. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!