Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elítélendő ha 21 évesen 17-18...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélendő ha 21 évesen 17-18 éves csajokkal foglalkozom, akik rámenősebbek és szívesebben jönnek el velem Apám kocsijával szórakozni?

Figyelt kérdés

Csak ketten élünk faterommal, 40 felett jár már, de fiatalos és olyan mintha egy testvér lenne, ha céges autóval jár, akkor ide szokta adni nekem a mercedesét, nem kell nagy 30milliós autóra gondolni ér vagy 8-at most, van pár lány haverom akikkel eljárok néha kikapcsolódni, pl munka után délelőttös műszakból elmegyek az adott csajért, a városban kicsit körözgetünk hallgatjuk a zenét lehúzott ablaknál, szóval ilyen bolondságok


Velük azért jövök ki jobban, mert nem a külsőről ítélnek meg amitől bár nagyképűnek tűnök, hogy fiatal létemre miből van ilyen kocsi alattam, közbe meg nem is az enyém

Barátnő közül is fiatalabbakat választok tőlem 2-3évvel, mert az idősebb korosztály már nagyzolós bunkónak tart


2014. jún. 28. 21:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezek a bolondságok elég gáz dolgok mint a lehúzott ablaknál zenélni a mercedesből,de vidéken lehet menő.
2014. jún. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Dehogy elítélendő, így érzed jól magad és a hangos zenén kívül másokat nem zavarsz vele.
2014. jún. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Engem marhára nem érdekel,ki mit csinál.Ha neked ez megfelelő,akkor ne érdekeljen mások véleménye.
2014. jún. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ciki.

Elvégre TÉNYLEG egy nagyzolós bunkó vagy csak magad előtt titkolod és olyanokkal kezdesz akik nem veszik észre.

Majd felnősz.

2014. jún. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

4-es

Miért szerinted etikusabb volna, ha felhúzott ablaknál, napszemüvegben várnám a zöld lámpát, miközben dobolok a kormányon?


Azért ezek a dolgok abszolút nem nagyképűségre vallanak, ennyire nem kell megfeszülni az életben, nem tudom hány éves vagy, de vélhetően közel jár az én koromhoz, már pedig a magadfajták miatt vagyok kénytelen lentebb adni korosztályban a színvonalat

2014. jún. 28. 21:25
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha neked színvonal hogy mas kocsijaval szédítesz kislanyokat akkor talan nem art ha nem tudod ezt "tartani".


Az meg ordít rólad hogy magad is tudod hogy ez így hülyeség hisz mast se csinalsz mint védekezel

2014. jún. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
48%

Szerintem szánalmas. A 17-18asok azért vannak veled, mert a merci jön be nekik, ettől menőnek érzik magukat, hogy egy merciben vitetik a seggüket, igazi ribik. A 3-4-5 évvel idősebbek (nagy része) már látja, hogy szánalmas amit csinálsz, "hülyegyerek apuci (céges) mercijével rajoskodik". Nem sértegetni akartalak, csak leírtam a tényeket. Azért kérdezted ezt meg, hogy olyan válaszokat kapj pl, hogy "dehogy, ez tök jó dolog" , miközben tudod, hogy rajoskodó hülyegyerek vagy.

Ja és egy tanács: próbáld ki, hogy 1-2 hónapig egyáltalán nem viszed a seggüket semmivel és a "barátaid" maradnak-e.


U.i.:

23/f/motoros/ejtőernyős vagyok, mindenemért megdolgoztam. A te fajtádról csak a te fajtád hiszi azt, hogy "menő".

2014. jún. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!