Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ritkán látjátok egymást, úgy...

Ritkán látjátok egymást, úgy látod, hogy kölcsönös a szimpátia, később megtalálod FB-on, rá mersz írni, vagy megvárod, amíg legközelebb találkoztok, vagy megvárod, amíg barátja/barátnője lesz?

Figyelt kérdés

Több mint fél éve töketlenkedek. Megtaláltam FB-on, hetente néhányszor ránézek a profiljára. Amikor találkozunk, mosolyog. Legutoljára, amikor elhaladtunk egymás mellett és pont egyszerre fordultunk meg egymás irányába. Úristen! Azonnal két liter izzadság csapódik ki a testemre. Az nem létezik, hogy tessek valakinek. Ezt nem tudom elfogadni. Kb. félévente egyszer látjuk egymás néhány pillanatra. Ő nem tudja még a nevemet sem. Sokszor álmodozom róla, és sokszor érzem azt, hogy ennyi pont elég. Sokszor talán értelmesebb dolog nyalogatni a mézes csuprot kívülről, mint belenyalni a mérgezett mézbe, és beledögleni.


Te mit gondolsz? Kockáztatnál? Szoktad úgy érezni, hogy teljesen esélytelen, és inkább meg se próbálod? Vagy megpróbáltad már valaha? Sikerült a kezdeményezés? Vagy beégés lett belőle?


2014. nov. 23. 12:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez egy fura szitáció ami nem egyedüli. Én neten megpróbálnám a helyedben, ott amúgy is könnyebb a kezdeményezés.

Csak kell valami jó szöveg, hogy miért írsz neki, de ezen most nem fogom törni a fejemet, te akarod meghódítani, de szerintem néhány óra alatt kitalálhatnál valami frappánsat, amivel kezdetét vehetné egy ismerkedés

2014. nov. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Fél éve nem sikerül... Tehát ha most elhatározom, hogy ráírok, 1000%, hogy a lehető legbalfаszabbul fog elsülni. Nagyon sokszor, amikor tetszik egy lány, szinte már a kapcsolatot képzelem el vele, hogy milyen lehet vele eltölteni az egész napodat, hetedet, pedig még nem is ismerem, és amikor ráveszem magam, hogy kezdeményezek, rögtön az első mondatommal odakozmálok, mint a tűzhelyen hagyott leves.
2014. nov. 23. 12:24
 3/8 anonim ***** válasza:
Fú, én is hasonló szituban vagyok egy sráccaal..iszonyatosan tetszik, és volt idő, amikor egy busszal jártunk és hetente láttam és állandóan szemeztünk, meg leült mellém, meg volt egy véletlen szóváltás is..de sajnos az utóbbi időben nem láttam. Én is megtaláltam face-n, de nem mertem bejelölni..úgy voltam vele, hogy ha a sors akarja, akkor úgy is lesz valami..de persze most már nem is látom és nem valószínű, hogy emlékszik rám..Szerintem jelöld be és kezdeményezz, valami indokkal, bármivel kezdj el vele kommunikálni, és aztán meglátod mi lesz..Egy próbát megér..Én a fiúnál nem fogok kezdeményezni, mert egyszer már volt hasonló szituáció és nem szeretnék még egyszer csalódni..:S De szurkolok neked! :) sok sikert! :)
2014. nov. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A hiba az ön készülékében van.

De jól összefoglaltad: ahelyett, hogy tennél valamit, inkább megvárod, hogy mással összejöjjön.

2014. nov. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Kurtz Bickle ***** válasza:

Magamra ismertem.


Na, ne örülj, nem én vagyok a leányzó akiről írsz. :-)


Az a helyzet, hogy én is hasonló helyzetben voltam, leszámítva, hogy mi csak néha pillantottunk össze; illetve FB-on hiába néztem át úgy 5000 felhasználót, nem találtam meg. Szóval csak annyit tudtam róla, amennyit a reggeli sietségben sikerült "kilesnem" a lényéből. Nyáron megpillantottam, és nem tudtam elfelejteni. Együtt buszoztunk, illetve mentünk is egy darabon. Teltek a hónapok, vártam a "tökéletes" alkalomra, idilli körülményre; ahelyett, hogy megteremtettem volna én magam. Két héttel ezelőtt jutottam el arra a pontra, hogy nincs tovább, nem pazarlok el több időt; következő alkalommal szépen odacsapódok mellé, bemutatkozom, és felvetem, hogy mehetnénk együtt. A probléma ott volt, hogy többet nem láttam a héten, hétvégén pedig kaptam egy "jelet", hogy felesleges koslatnom utána. Ez egy nagyon hosszú történet, nem akarom most itt kibontani. A lényeg, hogy ne hidd, hogy van időd, mert ez ront el mindent. Egymásra mosolyogtok, utánad is nézett: mi kell még?! Szólítsd le, kötetlenül, barátságosan, és nem lesz baj.

Sok sikert!

2014. nov. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Kurtz Bickle ***** válasza:
Azért nem neten kezdeném, mert "élőben" kezdődött ez az egész köztetek. Azzal, hogy személyesen odamész hozzá, bebizonyítod, hogy talpraesett vagy. A saját valóddal tudnád az első mélyebb - szójátékok gyökere lesz ez, úgy érzem - benyomást megtenni, és ez szerintem fontos.
2014. nov. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hm... Talán mégis jobb, ha megvárom, hátha talál valakit, akivel megérdemlik és szeretni fogják egymást. :) Egyszerűen túlságosan éretlen kisgyerek vagyok! Kellenek olyanok is a világra, akiknek csak az álmodozás jut...
2014. nov. 23. 12:33
 8/8 anonim válasza:
én anno vártam...vártam és csak vártam. Nem mertem kezdeményezni, pedig annyira nyilvánvaló volt, hogy tetszem neki. Utólag visszagondolva ez volt a legrosszabb amit tehettem. Szóval azt tanácsolom, próbálj vele a neten kommunikálni. Ha nem jön össze, akkor legalább tudni fogod h te minden tőled telhetőt megtettél.
2014. nov. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!