Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Most játszik velem, vagy...

Most játszik velem, vagy tényleg tetszem neki?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel szeptemberben ismerkedtem meg az új sulimban. Ő mutatkozott be először, meg fb-n is írt rám nem egyszer. Aztán telefonszámot cseréltünk. Sokszor észre vettem, hogy zavarban van körülöttem, amin meglepődtem mert elégé menő csávónak számít a suliban, mert nagyon helyes. Egy ideig még beszélgettünk, aztán az utolsó két hétben nem. Végül aztán csütörtökön rámírt, beszélgettünk egy keveset és pénteken, csak akkor már sokkal hosszabban. Azt mondta, hogy én vagyok a legszebb lány akit valaha látott, meg hogy különleges vagyok, sziveket írt meg ilyen, én meg rá kérdeztem, hogy tetszem-e neki, erre ő azt mondta hogy meglehet, ő is visszakérdezett és ugyan ezt válaszoltam. Teljesen biztos voltam benne, hogy szerelmes belém. Aztán ma nem beszélgettünk egész nap, ami azért egy ilyen tegnapi nap után azért meglepő. Láttam hogy sokáig volt online is, csak nem éppen beszélt velem, mert amikor ráírtam teljesen más volt, röviden válaszolt, semmi smiley, meg későn is jöttek a válaszok, láttam snapchaten is, hogy más lányokkal üzenget. Most szerintetek mi van? :(

#szerelem #szimpátia #kellek neki
2014. nov. 8. 19:11
 1/6 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2014. nov. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
16 és ő is
2014. nov. 8. 19:45
 3/6 anonim válasza:
Lehet csak zavarban van vagy gondolkodnia kell. DE sajnos lehet csak játszadozott. Nem túl régóta ismered én ennyi időre biztosan nem alapoznék kapcsolatot
2014. nov. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ! :( túl szép volt, hogy igaz legyen..
2014. nov. 8. 19:56
 5/6 anonim válasza:

Nekem ugyanez volt! csak lányba!

hagyd a fenébe csak szórakozik veled!

inkább írj rám! ;)

16/f

2014. nov. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vagy rám! ;D 17/F
2014. nov. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!