Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Most akkor én vagyok ügyes,...

Most akkor én vagyok ügyes, vagy a legtöbb férfitársam ügyetlen?

Figyelt kérdés
Lényegében 3 mondaton belül értem el, hogy egy nő elpiruljon, különlegesnek érezze magát valamilyen szinten és hogy érdeklődjön irántam.
2014. nov. 22. 09:26
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Mert ugyebár sokszor halljuk és olvassuk hgy a nők csak a nagyon jóképű és gazdag és sportos magas pasikra buknak.

Én pedig egyikbe sem tartozom ezek közül.

2014. nov. 22. 09:27
 2/11 anonim ***** válasza:
igen, ügyetlen életképtelen emberek vagyunk.
2014. nov. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Te vagy a mester mi nem értünk ehhez
2014. nov. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ez semmi. Nekem meg sem kell szólalnom, hogy bármilyen nőből undort váltsak ki. Hát igen, az ocsmányság nem túl előnyös.
2014. nov. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Buford Tannen ***** válasza:
hehehueuheuhueheu
2014. nov. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ha ilyen ügyes vagy, mi szükséged rá, hogy itt trollkodj?
2014. nov. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha kedves vagy akkor ez nem nehéz
2014. nov. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Most jöttem vissza és látom, valamiért nem igazán hiszitek el...

Igazából azt hisztek amit akartok, nem akarok senkit győzködni.

Az a baj itt számomra, hogy úgy néz ez ki, mint amikor nem akarták el hinni az egyik emberkének, hogy ha bele néznek a távcsőbe, akkor csillagokat látnak.

Aztán egyszer csak valaki bele nézett, és a többit már ismeritek.

Én mások elmondása szerint kedves utolsó igencsak őszinte, közvetlen és egyéniséggel rendelkező vagyok. Aki szerintem szép vagy különleges valamilyen módon, annak nem félek megmondani, még akkor sem, ha soha sem láttam.És a kedvesség... Attól is függ milyen kedvem van és milyennek tartom azt, akihez beszélek.

Ez a nő egy vörös hajú, közelítőleg 30 éves szerintem gyönyörű nő volt.

És azt mondta hogy gyakran jár oda, ahova mentem és ha legközelebb ott járok, beszélhetnénk még.

Tekintve hogy egy alapjában bús ábrázatú, nem túl mosolygós nő volt, és rám igencsak mosolygott mi közben nézett, semmi kérdést nem hagyott a helyzet, csak azt, mikor tudok legközelebb oda menni.

2014. nov. 22. 11:11
 9/11 anonim ***** válasza:

Most én is dicsekedjek, hogy 1 mondatomtól elpirult egy diákmunkás lány?

Mondjuk az is hozzátartozik, hogy én mégjobban elpirultam, mikor bókolt nekem :D

2014. nov. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 LeftBehind ***** válasza:

8. Egyrész a legtöbben itt fiatalabbak vagyunk, mint hogy 30 évesekkel ismerkedjünk. Másrészt, ha egy csaj rádmosolyog csak úgy akkor tudod, hogy nyert ügyed van. Én meg mondanám neked, mikor mosolygott rám őszintén egy szingli csaj, de az a helyzet hogy még nem történt meg.


21/F

2014. nov. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!