Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy lány akivel facen...

Van egy lány akivel facen dumálok. De most már ha írok neki és fent van akkor órák múlva látja és ir vissza, megunhatott? Mit tegyek fura érzéseim vannak és nagyon bánt mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Ez az egész úgy kezdődött, hogy bejelöltem Facen és dumáltunk sokat meg egy kb 1 hónapig minden nap ö irt rám . Mos tanába meg Én, de mindig ha írok neki, válaszolni válaszol. Akkor már a telószámát is megadta 1x beszéltünk telón. Meg volt olyan rákérdeztem, h miért ilyen sok idő mire visszaír ( de nem így kérdeztem ahogy leírtam ). Meg kérdeztem hogy zavarlak vagy valami nem vagyok neked szinpi vagy mi baj . Mondta ha baja lenne velem megmondaná . Meg mondta nem baj hogy írok neki , ő ennek csak őrül , ezt mondta. Akkor beszéltük a talit ő egyébként Nagyorosziban él, én meg Tokajban. De már nem tudom mi legyen a tali is olyan bizonytalan. Ja, és tuti nem kamu Face, mert egy jó pár haverom ismer is.
2014. nov. 17. 21:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem másik pasi lehet a dologban. Másra koncentrál, téged meg hanyagol. Vagy szimplán nem érdekled.

27N

2014. nov. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!