Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van itt ilyen lány?

Van itt ilyen lány?

Figyelt kérdés

Heteroszexuális, nem dohányzó, nem csak ivós történetei vannak, tudja mit jelent az erkölcs, kedves, jó humorérzékkel megáldott (nagyon kiábrándító, ha valaki nem érti a viccet), okos és szép (persze ez szubjektív).

Még egy fontos tényező: álljon szándékodba az ismerkedés. Anélkül mindaz, amit felsoroltam nem sokat ér számomra sajnos :/


Magamat nem akarom jellemezni, mert egyből következtetéseket von le mindenki. Nem ok nélkül írtam ezeket a jellemzőket. Pár alap: 180cm, 75kg, barna haj, kékes-zöld szemek.


21/F Bp


A kérdésben a lány szó szerepel, tehát aki férfi vagy trollnak érzi magát, az ne írjon.



2014. nov. 17. 21:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Hopp, kiestem...

20/N

2014. nov. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
#5 valóban, 1 év különbséggel már nem működhet a dolog. Sajnálom :'(
2014. nov. 17. 21:13
 3/7 anonim ***** válasza:
Az első kritérium miatt... ;)
2014. nov. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Na, ez már tényleg gond... Nem olyan jó a 6. randi után megtudni az ilyen kis apró turpisságokat. Volt már benne részem sajnos. Meg igazából minden amit felsoroltam, azoknak az ellentettjeit megtaláltam már. Azt tudom, hogy az ellentétek vonzzák egymást, de... na mindegy.
2014. nov. 17. 21:22
 5/7 anonim ***** válasza:
Én egy férfi testben rekedt heteroszexuális nő vagyok. Még beleférek? 22/L-F
2014. nov. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
beleférsz, csak attól függ, mibe. Amire én gondolok, abba biztosan :D
2014. nov. 17. 21:29
 7/7 A kérdező kommentje:
nos, az éjszaka folyamán hivatalosan is szabaddá váltam, épp ahogy számítottam rá. Nem véletlenül írtam ezeket a jellemzőket...
2014. nov. 18. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!