Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek ha egy lány csak...

Szerintetek ha egy lány csak ilyen egykét szavas tőmondatokban válaszol, akkor már esélyem sincs nála?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki nem mellesleg az osztály társam, és tetszik nekem. Sajnos ahhoz túl visszahúzódó és félénk vagyok és csak a barátaim mellett tudok önmagam lenni, úgymond feloldódni. Ennek ellenére megpróbálok legalább face-n beszélgetni vele, ám ott újabban csak ilyen tőmondatokban válaszol. Eleinte nem így válaszolt, meg is ismertem egy picit jobban. Én úgy vélem, hogy csak kínos helyzetbe hoznám magamat, ha próbálnám neki elmondani, hogy tetszik nekem, mert nekem az jön le a tőmondatos válaszolgatásaiból, hogy nem érdeklődik irántam, ezért inkább nem mondom el neki, aztán majd lesz ami lesz. Nektek mi a véleményetek? El kéne mondanom, vagy szerintetek is inkább ne?

2014. nov. 17. 20:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Hívd el valahova, élőben jobban megnyílik majd talán, és nem kell mindjárt szerelmet vallani.
2014. nov. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%

Attól, hogy tőmondatokat ír még nem jelent semmit. Én is mindig megkapom, hogy nagy jó beszélgetőtárs tudok lenni neten mert egy két szavas válaszokat adok, de egyszerűen ez a stílusom, néha ha van kedvem bővebben írok, de amúgy nem vagyok nagy beszélgetőalany.


Az írása alapján inkább abból indulj ki, hogy ő ír rád elsőnek, vagy folyton te kezded a beszélgetést.

2014. nov. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Próbálj beszélgetni vele élőben is, akkor látod a szemét is, meg a reakcióit. Mivel osztálytárs, nyugodtan menj oda hozzá, nem fogja leharapni az orrodat. Kérdezz tőle leckét vagy valami tanulással kapcsolatos dolgot pl.
2014. nov. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kb 10-ből 9-szer én kezdeményeztem a beszélgetést, amikor ő, olyankor is csak olyanokat kérdezgetett, hogy mi volt a házi. Ahhoz meg, hogy elhívjam jó nagy adag bátorságot kell összeszednem... Illetve mikor vele beszélgetek, mindig idegessé válok.
2014. nov. 17. 20:49
 5/7 anonim ***** válasza:

minden nő tőmondatokban beszél

kevés a szófosógép

de amejik tud irni azt oszt elég végigolvasnod

2014. nov. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is ismerek olyan embert, aki neten csak pár szóval válaszol, élőben pedig annyit jár a szája alig lehet leállítani. :) Úgyhogy kapd össze magad, és személyesen menj oda hozzá. Osztálytársak vagytok minden nap találkoztok és csak ott beszélgetsz vele. Kicsit nyuszi ez, változtass rajta. Az idegesség pedig ha elkezdtek beszélgetni el fog múlni.
2014. nov. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
79%

Nah..szerintem pont fordítva van a pasik írnak tőmondatokat..ha egy nő nem ír sokat, és nem kezdeményez beszélgetést, akkor nem érdekled annyira..ez van..:/

Ha kérdezget, kedves, dicsér, érdeklődik akkor viszont tutira bejössz neki..Mondjuk szokott olyan lenni, hogy én is direkt várok, hogy a srác írjon előbb..de ha igazán érdekel, hogy mi van vele, akkor ráírok..Ezt valahogy a kölcsönösségből lehet szerintem érezni..és ha azt érzed, hogy annyira nem érdekli mi van veled, akkor ez így is van..:/

2014. nov. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!