Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti mit szólnátok ahhoz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti mit szólnátok ahhoz, ha egy lány mindig csak tőmondatokban reagálna nektek?

Figyelt kérdés
Időről időre ráírtok egy lányra, és megkérdezitek tőle, hogy hogy van, mi van vele, ő viszont mindig csak röviden válaszol, nagyjából így vagy hasonlóan: "jól vagyok, minden rendben, remélem, veled is."
2014. febr. 14. 21:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%

Kiakaszt a közöny. ha én veszem a fáradtságot hogy érdeklődjek, minimum tiszteletből ő is tegye meg. nem kell mézes-mázoskodnia ettől még :D

nem baj ha tőmondatokban válaszol de kérdezzen vissza mert ha nem, akkor tudom, hogy nem méltó arra, hogy megismerjen :) otthagyom ilyenkor.

2014. febr. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Leszűrném belőle, hogy:

1.Nem érdeklem őt....vagy

2.Elfoglalt

2014. febr. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
levakarnám. ne rabolja a drága időmet.
2014. febr. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
Hagynám a fenébe. Utálom az egy szavas válaszokat és tőmondatokat, ami csupa kisbetű és nincs ékezet és írásjel. Mert ezzel azt mutatja, hogy tojik az egészre. :) Foglalkozzon vele akinek öt anyja van, nekem csak négy.
2014. febr. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Moszuke ***** válasza:
én ilyenkor agyf.aszt kapok és szólok neki, hogy írjon már bővebben, vagy mi van büdös vagyok vagy mi?
2014. febr. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kiakasztó a flegmaság. Hagyni kell a fenébe.
2014. febr. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
a legvalószínűbb, hogy azért csinálja, mert sajnos nem jössz be neki, és nem akarja hogy olyasmibe ringasd magad, ami nincs, ezért nem akar semmiféle mélyebb beszélgetésbe belemenni, viszont udvariasságból azért visszaír. 23/L
2014. febr. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
89%
Jaja. Hagyni kell. Nem egyszer jártam már így. Lassan válaszol akkor is tőmondatokban. Idióták. Inkább mondaná meg, hogy bocs de nem,.
2014. febr. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az előttem szóló összes válaszoló összefoglalta a gondolataimat.
2014. febr. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha megmondjuk az elején, hogy bocs de nem, mi vagyunk a hülyék mert letagadjátok az egészet, hogy bármit is akarnátok, ha meg kedvesen válaszolunk akkor azt meg már jelnek veszitek. csak hogy egy lány szempontját is leírjam.
2014. febr. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!