Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A nők többsége miért tartja...

A nők többsége miért tartja cikinek a melltartó mellőzését, és azt, ha a mellbimbó formája engedi magát láttatni?

Figyelt kérdés

Itt egy example: [link]


Még egy: [link]


Még egy: [link]


Még egy: [link]


Még egy: [link]


Szándékosan nem kerek mellű, hatalmas, szilikoncsöcsű nőket linkeltem, ezzel is azt érzékeltetve, hogy a kis cickókkal rendelkező nőknek is - de legfőképpen nekik - igen jól áll a melltartó NEM viselése. Szinte átszúrja a mellbimbó a ruciját, jól néz ki, pompás kis cicik, s most komolyan, ezen mi a taszító? Ezt a nők cikinek, kínosnak tartják? Mi ebben a kínos?


Szóval hölgyeim, imádjuk a ciciket, úgyhogy mellbimbóvillantásra fel, ALL HAIL NO BRA, EVERYTIME!


2014. nov. 17. 14:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
A nők többsége ha nem vesz fel melltartót, úgy érzi mintha meztelen lenne. Egy olyan darab ez a nőknek, ami azt az érzetet kelti bennük, hogy úgy teljes az öltözékük, ha felvették.. Nem feltétlen azért használják mert kell, hanem mert úgy nem érzik meztelennek magukat.
2014. nov. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
59%

Én kényelmi szempontból nem hordok melltartót, (pedig annál nagyobb melleim vannak, mint a képeken belinkelt nőknek) mert olyat még nem találtak fel, ami órákon kereszül viselve ne lenne kényelmetlen, és ne akarnék minél előbb megszabadulni tőle.


Másrész egyre több kutatás jut arra az eredményre, hogy nem egészséges a rendszeres melltartóviselés (a merevítőpántosak meg különösen nem), többek között azért, mert elszorítják a nyirokkeringést), egy francia kutatás pedig meglepő módon arra a megállapításra jutott, hogy - leszámítva a kifejezetten nagy melleket - azoknak a nőknek, akik rendszeresen viseltek melltartót, - már nem emlékszem, hogy hány év alatt - jobban megereszkedett a melle a kiindulási állapothoz képest, mint azoknak, akik nem, vagyis paradox módon épp ellenkező hatást eredményezett a viselése, mint amit elvileg tulajdonítanak, vagy tulajdonítottak neki.


Mondjuk azt én sem szeretném, hogy annyira kirajzolódjanak a mellbimbóim a ruha alatt, hogy a férfiak azt bámulják (se munka közben, se bárhol máshol), úgyhogy azok alá a felsők alá, amiknek vékonyabb, lágyabb esésű az anyaga, szoktam felvenni egy vékony spagettipántos pamut felsőt.


Ez így százszor kényelmesebb, mint bármilyen melltartó. Aki szerint ez így "igénytelen", annak meg ott a lehetőség, hogy másfele nézelődjön. :-)

2014. nov. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
nemtudom hogy miért tartják cikinek, de buták, nekünk ez kell pedig.
2014. nov. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Jól beszél, töltsetek neki!
2014. nov. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nem hiszek az ilyen kutatasoknak...

Ennyi erovel egy feszesebb felso hasznalata sem egeszseges... hiszen mindent elszorit.

A mell megereszkedese nem a melltartotol hanem a genetikatol fugg. 30-on felul vagyok es a melleim olyanok mint egy fiatal tininek. Lattam olyan fiatalt strandoltozoben akinek mar logott. Egyebkent sportmelltartot hordok mert kenyelmes. Nyaron neha nem veszek fel de a felso akkor bo es nem passzos. Itthon az az elso hogy leveszem. Parom mellett abszolut nem mikor otthon vagyunk.

2014. nov. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

# 15


"Nem hiszek az ilyen kutatasoknak..."


Különösebben engem sem foglalkoztat, hogy mire jutnak az ilyen kutatások, és nem befolyásolna abban a döntésben, hogy hordjak-e melltartót vagy sem, de azért annál jobban hiszek nekik, mintha fehérnemű gyártó cégek szponzorálták volna a kutatást. :-)


"Ennyi erovel egy feszesebb felso hasznalata sem egeszseges... hiszen mindent elszorit."


Ha annyira feszes, hogy "mindent elszorít", akkor nyilván tényleg nem egészséges.


"A mell megereszkedese nem a melltartotol hanem a genetikatol fugg."


Az a kutatás, amiről írtam, nem is állapított meg olyat, hogy nem függ a genetikától, vagy olyat, nem elsősorban attól függ - mindössze annyit, hogy (a nagyon nagy méretű melleket leszámítva) nincs a mell megereszkedését gátló hatása, hanem éppen ellenkezőleg - és nekem elég logikusnak is tűnik az a magyarázat, hogy a mellek tartására szolgáló izmok ellustulnak, mert a melltartók végzik azt a munkát, amit "természetes körülmények között" az izmoknak kellene.


"30-on felul vagyok es a melleim olyanok mint egy fiatal tininek. Egyebkent sportmelltartot hordok mert kenyelmes."


Nekem is olyanok a melleim formára és ruganyosságra harmincon felül, mint 18 éves koromban - pedig nem kicsik - és soha nem hordtam melltartót.


Fogalmam sincs, hogy mennyi benne a genetika (ha az, akkor ezt nem anyai ágon örököltem, attól függetlenül, hogy egyéb szempontból nagyon hasonlítok anyura), mennyi köszönhető a sportos életmódnak és változtatott-e ilyen szempontból bármit az, hogy nem hordtam melltartót.


Mondjuk nálam a kényelmi szempontok szinte mindent felülírnak. :-)

2014. nov. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!