Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nincsenek már normális...

Miért nincsenek már normális férfiak, akikkel lehet tervezni, és igazi társak lennének?

Figyelt kérdés
Megbízhatatlanok, kétszínűek, bunkók. Egyfolytában ilyenekkel van dolgom, pedig sok emberrel ismerkedek.
2014. nov. 15. 21:00
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Mindig is voltak vannak és lesznek kivételek ! :)

F/19

2014. nov. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%

Nyugi, majd eljön a te időd is, én is ebben bízom, mert a remény hal meg utoljára. :-)


Ha tényleg hasonló a hasonlót vonzza, akkor megvan, hogy mit kell mondanom az elkövetkező 6 férfinak ismerkedés során, hogy belegázoljak a lelkivilágukba... Úgyhogy ezzel a gondolattal nem teljesen értek egyet.


Viszont kedves kérdező, te se ad fel, mert biztos vannak normális szingli férfiak is még, csak légy türelemmel. 32N

2014. nov. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Megunták, hogy mindig a gyökereket választjátok helyettük... mint a példa is mutatja.
2014. nov. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
12-es: csak annak tudsz belegázolni a lelkivilágába, akinek fontos a véleményed. 30on felül őszintén szólva kevés ilyen férfi van. Szerencsére.
2014. nov. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

12-es vagyok, azt a bekezdést ironikusan gondoltam, mivel nem vagyok bosszúálló típus, inkább abban hiszek, hogy az élet mindenkinek visszaadja azt, amit másnak okozott. Pozitívan fogom fel, nekem már lassan annyira "kemény" a lelkivilágom, hogy már ennél jobban nehezen tudnának megbántani. :-)

Ettől független kedves kérdező, neked akkor is azt üzenem, hogy ne add fel, türelem, mert biztos vannak rendes férfiak is. 32N

2014. nov. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

szerintem a kérdező nem érdemel igaz társat. felszínes nőknek nem jár társ.


#14

2014. nov. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
#16, és te ki vagy, h így ítélkezel?:D
2014. nov. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Lol látom nem csak én vagyok így a nőkkel egyre több férfitársamnak kell csalodnia a nőkben hát én is megjártam soha senkit nemszeretem rajta kivül ő volt a mindenem elakartam venni aztán kiderült hogy a kapcsolatunk hazugságokon alapult hogy képtelen érezni saját magán kivül szeretetet hogy jó szinésznő és szivtelen sátán egy anyali bőrben akinek nem számit hány pasival fekszik szal kedves kérdező ez azért van mert összetöritek a fiuk szivét!! Ugy hogy nem tekintenek többnek titeket utána mint egy darab sza** os rongyot.! Ha valakivel csak ideig akartok lenni akkor közöljétek vele ne tervezen és ne csavarjátok az ujatok köré és amikor a legjobban szeret dobjátok aztán szoba se áltok vele nem is köszöntök neky nah ezekből a pasikból lesz "menő" ezek a pasik meg màr nem érdeklitek őket xsak 1 darab hazudos hus vagytok nekik mert elveszett a tisztelet eés csak a szex érdekli inentől fogva őket mint nálam ku*va hejes vagyok bomba nők kezdenek ki velem barinőmel amikor voltam akk is de sosem csaltam meg ő meg ha öszevesztem vele megtete hogy igy áljon boszut nem a szexhiány miatt tete meg, csak hogy fájon hát fájt látni hogy egy 50 éves emberel kavar... 19 létére...más ember lettem ráadásul teli lettem pénzel is havi 170 amiből havi 100 at félreteszek most veszek 22 évesen egy fekete luxus mercit szal nem elég hogy jol nézek ki fiatal vagyok a csucsom az ágyban ha hiszitek ha nem tulzás nélkül 6 ora még gazdag is vagyok és tökös rosszfiu csak nekem már nem kell nő komolyra és ha fog is csak szűz fog keleni az nem tud hazudni hogy csak 7 vahy 10 pasija volt közben 57 kb szal ezt ti nők bas**tok el neked meg ajánlom keres egy nem rosszfiut ne csak a külsőségeket nézd és szeresd engedd hogy szeresen ragaszkodj hozzá ne csald meg élj vele boldogan ne légy nagyravágyó mert olyan pasinak mint én nem kelesz ugysem ezt elhiheted jobb ha feladod max 2-3 évig beléd teszi azt heló
2014. nov. 16. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
én még nem találtam olyan nőt akivel érdemes törődni
2014. nov. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!