Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tanacsokat szeretnek! Szerelmi...

Tanacsokat szeretnek! Szerelmi ugy?

Figyelt kérdés
sziasztok ! szeretnek tanacsokat kerni. van egy fiu osztaly tarsam, akivel nagyon joba vagyunk, legjobb baratok vagyunk..es ot nagyon kedvelem, de nem tudom hogy mit gondolna errol..nagyon sokat poenkodunk meg nevetunk, mindenhova eggyutt jarunk, es egy ideje tobbet erzek..o kedves, torodik velem, es mellette onmagam lehetek de felek hogy csak szimpla barati udvariassagbol teszi ezt... szerintetek elmondjam neki? ha meg nem mondanam akkor meg felnek hogy nem lessz tobb alkalmam, ha meg elmondanam, akkor el is veszithetem.. 14l es bocsi hogy nem tudok ekezetet irni, es bocsi a hibakert
2014. nov. 13. 14:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan elmondhatod neki! :)
2014. nov. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
koszonom valaszod :) es szerinted/szerintetek varjak meg?:) holnap moziba megyunk
2014. nov. 13. 15:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Bakker, először azt olvastam, hogy tolmácsot szeretnél te is, mint a Vida! :)
2014. nov. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Utolso de bolond vagy :D

Szerintem a mozi jo alkalom :)

2014. nov. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
:D:D :D ..koszonom a sok valaszt :) remelem jol sul el a dolog..ha nem, akkor lesz egy hetvegem kiheverni :D
2014. nov. 13. 15:35
 6/6 anonim válasza:
Én a helyedben a közös nyelvtanozást próbálnám ki... ;)
2014. nov. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!