Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy lány nagyon tetszik nekem...

Egy lány nagyon tetszik nekem és szeretnék vele megismerkedni, és jó tanácsokat kérek?

Figyelt kérdés
A lányt minden reggel látom buszon csak az a baj hogy túl sokan vannak (buszon),meg az a baj velem hogy nincsen sok szerencsém a lányoknál és attól félek hogy nem jön össze amit akarok .Előre is értelmes válaszokat kérek!

#szerelem;kapcsolat;randizás
2014. nov. 7. 23:58
1 2 3 4
 1/32 anonim válasza:
Próbálj meg vele először csak beszélgetni, hogy ismerjétek meg egymást és majd alakulnak a dolgok magától. Az életnek van egy olyan szabálya, hogy csináld meg azt, amit akarsz, mert lehet holnap már késő lesz.
2014. nov. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Ezt mind értem csak hogyan kezdjek hozzá a beszélgetéshez?
2014. nov. 8. 09:33
 3/32 anonim ***** válasza:

Hát lássuk csak. Buszon szoktátok látni egymást. Esetleg kezdeményezhetsz úgy,hogy megkérdezed:

-Szabad ez a hely? vagy -Leülhetek ide?


Amikor először elegyedtek beszédbe,nagyon fontos,hogy ne tűnj nyomulósnak. Elsüthetsz egy-két humoros megjegyzést,vagy megdicsérheted mondjuk a mobilját. A következő alkalommal-ha úgy érzed,-már beszélgethetnél is vele valamiről pl.kérdezhetsz a sulijáról (persze csak ha nem egy suliba jártok). Fontos,hogy ne legyél feszélyezett. Legyél kellően nyitott,tűnj magabiztosnak,és legyél laza.

Egyenlőre ezt próbáld ki,ha bármi kérdésed van,kérdezz nyugodtan! Sok sikert! ;)

2014. nov. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
Ja és mosolyogj!
2014. nov. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:

De az a baj nem ül le sose.

És ha úgy kezdem hogy

1.nap:Odaállok mellé bemutatkozom és utána nem tudom hogyan tovább...

2.nap:Köszönök neki megkérdezem hogy melyik suliba jár, melyik a kedvenc órája ,mi történt vele mostanában és így tovább.

Így jó? De segíthetnél az első lépésnél!

2014. nov. 8. 20:08
 6/32 A kérdező kommentje:

Hello!!

Megtaláltam a lányt facebook-on és ,ha ott írnák rá hogy meg-e ismer engem és találkoznánk a buszon kívül más helyen mert a buszon olyan sokan vannak hogy alig férek hozzá.

2014. nov. 9. 00:42
 7/32 anonim ***** válasza:

Szia! Jó,amiket írtál!Esetleg a bemutatkozás után már meg is kérdezhetnéd hogy hova jár suliba.A 2.napon pár dolgot mesélhetnél magadról is (pl.mi a hobbid,miket szeretsz).


A facebook-os ötlet is tényleg jó. Ha megkérdezed,hogy akar-e veled beszélgetni,egy kicsit jobban megismerni téged,akkor szerintem nem lesz ellenvetése.Vagy kezdésképpen megmutatnátok egymásnak a sulitokat.

2014. nov. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:

Mondjuk ez az egész a lánytól is függ:

Ha nyitott,akkor nyugodtan megbeszélhetsz vele egy kis ismerkedős találkozót.


De ha zárkózottabb,akkor csak szép sorjában haladjatok az ismerkedéssel.

2014. nov. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

Én szerintem a facebook-os megoldást választom de erőt kell vennem magamom mert félek a visszautasítástól. De most akkor mit írjak face-en mert ugye ott nem kell bemutatkoznom.

pl. azt írom hogy:

Szia

Meg ismersz engem?

Buszon szoktalak látni és nagyon tetszesz nekem és szeretnék veled megismerkedni.

Egyellőre ennyit tudok.

2014. nov. 9. 12:02
 10/32 anonim ***** válasza:

Igen,ez jó!

Esetleg a végén megkérdezhetnéd: "Van kedved valamikor beszélgetni?"


Sok sikert!

2014. nov. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!