Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy lány nagyon tetszik nekem...

Egy lány nagyon tetszik nekem és szeretnék vele megismerkedni, és jó tanácsokat kérek?

Figyelt kérdés
A lányt minden reggel látom buszon csak az a baj hogy túl sokan vannak (buszon),meg az a baj velem hogy nincsen sok szerencsém a lányoknál és attól félek hogy nem jön össze amit akarok .Előre is értelmes válaszokat kérek!

#szerelem;kapcsolat;randizás
2014. nov. 7. 23:58
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
De én ùgy tudom hogy csak akkor kell ha a lány nyùtsa a kezét, mert ha én nyùjtom a kezem elösször az illetlenség.
2014. nov. 13. 20:13
 22/32 anonim ***** válasza:
Igen,igazad van... Akkor úgy jó lesz,hogy köszönsz,bemutatkozol,és hogyha nyújtja a kezét,akkor kezet fogsz vele,ha nem akkor meg nem. De igazából nem olyan fontos a kézfogás,úgyhogy nem kell annyira betartani.
2014. nov. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
De amùgy még mindig nem írt vissza pedig már elküldtem kedden.
2014. nov. 14. 19:25
 24/32 A kérdező kommentje:
Lenne egy kérdésem ha azt csinálnám hogy ott szállok le a buszról ahol az a lány és akkor beszélgetnék vele és elkísérem a suliba mert nekem akkor pont útba esne?
2014. nov. 18. 13:54
 25/32 anonim ***** válasza:
Igen,az jó lesz. Az sokkal nyugodtabb mint a buszon!
2014. nov. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:

Szia

Még nem tudtam beszélni a lánnyal, mert beteg lettem és csak kedden tudnák beszélni vele és ugye már megbeszéltük hogy ott leszállok a buszról ahol a lány és azt kérdezném, hogy a leszállás után odamegyek hozzá bemutatkozom és az jó hogy: Megkérdezem miért mem írt vissza?

2014. nov. 23. 03:34
 27/32 anonim ***** válasza:
Igen,ha gondolod megkérdezheted
2014. nov. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:

Hello!!!

Még mindig mem beszéltem a lánnyal mert minden nap valami keresztbe húzta a számításaim (pl:hétföm eleve mincs ;kedden ,szerdán és csütörtökön annyian voltak a buszon hogy nem tudtam ott leszállni ahol ő;péntekre elhatároztam magam hogy beszélek vele minden áron és az történt hogy nem volt a buszon.)

Most szerinted csak velem történik ilyen?

2014. nov. 28. 15:58
 29/32 anonim ***** válasza:
Ne aggódj,biztosan lesz majd alkalmad beszélni vele! ne add fel! :)
2014. dec. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
Nem hiszem el amikor meglátom mindig beparázok és csak nézem hogy leszáll a buszról.Most mit tegyek?
2014. dec. 16. 15:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!