Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy lány nagyon tetszik nekem...

Egy lány nagyon tetszik nekem és szeretnék vele megismerkedni, és jó tanácsokat kérek?

Figyelt kérdés
A lányt minden reggel látom buszon csak az a baj hogy túl sokan vannak (buszon),meg az a baj velem hogy nincsen sok szerencsém a lányoknál és attól félek hogy nem jön össze amit akarok .Előre is értelmes válaszokat kérek!

#szerelem;kapcsolat;randizás
2014. nov. 7. 23:58
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom ma már nem írok rá. De te elmondanád hogy pontosan mit írnál egy lánynak face-n.
2014. nov. 9. 20:13
 12/32 A kérdező kommentje:

Hello!!

Holnap fent tudnál lenni 5 óra körül ,mert megtudnánk beszélni hogy mit írjak neki előre is köszi.

2014. nov. 9. 22:56
 13/32 A kérdező kommentje:

Szia!

írhatnál mert most írtam le neki ezt:

Szia!

Meg ismersz engem?

Buszon szoktalak látni (30Y) és nagyon tetszesz nekem és szeretnék veled megismerkedni.

Van kedved valamikor beszélgetni?


Ezt írtam le már csak el kell küldenem.

2014. nov. 10. 19:06
 14/32 anonim ***** válasza:

Szia! Bocsi,de nem tudtam gépközelben lenni!Szóval.


Igen,ez szerintem jó lesz! Nyugodtan elküldheted neki.Hajrá!

2014. nov. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:

Ma 2 órakor elküldtem csak még ne válaszolt rá.

De remélem hogy holnap buszon odajön hozzám és azt mondja hogy igen lenne.

2014. nov. 11. 20:45
 16/32 A kérdező kommentje:

Szia

Szerinted miért nem válaszol?

Pedig már elküldtem egy napja, de amikor ma felszálltam a buszra figyelte hogy ki száll fel.

2014. nov. 12. 16:28
 17/32 anonim ***** válasza:
Hát...talán még nem olvasta el. Vagy lehet,hogy azért nem válaszol,mert még nem ismert meg. Megpróbálhatnád,hogy egyik nap oda mész hozzá köszönni,vagy bemutatkozni.Ha elolvasta a leveledet,lehet,hogy meg fog ismerni! Ne add fel!
2014. nov. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
Hétfőig várok de remélem addig meg fog ismerni és visszaír.De ha nem ismer meg hétfőn odamegyek hozzá és bemutatkozok neki.
2014. nov. 12. 19:47
 19/32 A kérdező kommentje:

Hello

Ha odamegyek hozzá és köszönök neki és bemutatkozok de bemutatkozásnál kezet kell fogni vele?

2014. nov. 12. 21:49
 20/32 anonim ***** válasza:
Igen,az úgy közvetlenebb!
2014. nov. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!