Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ebből lehet még valami?

Ebből lehet még valami?

Figyelt kérdés

Lassan 1 éve tetszik egy lány többet érzek iránta, de nem szerelmet.

Mikor elhívtam 2x elutasított h nem akar kapcsolatot buli meg suli körül forog az élete

annyit elértem h mikor a közös ismerős azt mondta neki h ha ezt a pasit hagyod elmenni...

A lány befejezte tudom hülye vagyok!


Sokan azt mondják nem velem van a baj sem külsőre sem belső értékek alapján...

Rendszeresen edzek értelmes figyelmes afféle romantikus típusnak tartom magam némi elvon (elmebetegséggel) :D


Csak tanácsok érdekelnek mi játszódik le ilyen esetben a nők fejében?

Mi lehet a gond velem?



2014. nov. 12. 21:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nme feled fan a kond hnme fan ety msik plai asz életében és nme tut tondeni lel
2014. nov. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ja igen annyit tudok h többen is próbálják neki csapni a szelet, de senkinek nem nyílik meg és nem is enged magához közel senkit sem...
2014. nov. 12. 21:14
 3/3 Szergej55 ***** válasza:
Már itt is vagyok. A leírás alapján ezt a kapcsolat dolgot most nem erőltetném a helyedben, ha egyértelmű az elutasítás, semmiképpen sem érdemes ezzel az üggyel jelenleg foglalkozni. Egyébként szerintem sem kell, hogy veled legyen a baj. Ne rúgózz ezen, nincs értelme.
2014. nov. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!