Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha 33 éves koromig sem tudtam...

Ha 33 éves koromig sem tudtam soha elhinni egyetlenegy nőről sem, hogy lát bennem valami vonzót, s rám lenne szüksége, akkor hol keressem ebből az ördögi körből a kiutat?

Figyelt kérdés
Ez nem fog menni egyik napról a másikra. Szeretnék bízni valakiben, s sokszor vágyok egy imádottra, egy testi-lelki társra, de nem megy. Az érzelmi intelligenciám nulla, empátiából megbuktam, emberismeretből megbuktam. Tudom magamról, hogy egy hiszékeny, naiv férfi vagyok, így inkább kerülöm a nők társaságát, mielőtt többet képzelnék bele bármibe is.
2014. okt. 22. 20:06
 1/2 anonim ***** válasza:
nem vagy egyedül. bár ez lehet, hogy nem nyugtat meg.
2014. okt. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem hasznos lehet, ha kicsit formába hozod magadat, elmész szórakozóhelyre és megpróbálsz néhány bókkal befűzni egy nőt úgy, hogy magában a próbálkozásban próbálod örömedet lelni és magasról tojsz rá, hogy esetleg elutasítanak. Ezt nehéz tudatosítani, de érdemes, mert így újra és újra elutasítanak majd néhányszor, de nem visel meg, hanem ugrassz a következőre. És egyszer csak lesz valaki, aki pozitívan reagál a közeledésedre. Légy kedves, bókolj, de na alázkodj meg és próbálj meg elcsevegni, aztán ha úgy fest, hogy van kommunikáció, mosoly, elvagytok, akkor lehet táncolni, érintéssel, majd csókkal próbálkozni.


Ne félj az elutasítástól, ez fontos. Ne cuppanj rá egyetlen nőre, csak nézelődj és légy magabiztos, kezdj ki a szembejövő nőkkel.

2014. okt. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!