Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miről beszelgessunk/milyen...

Miről beszelgessunk/milyen uruggyel keressem?

Figyelt kérdés

Naratnom taborba volt, és egy "emlékpolora" irt mindenki mindenkinek a.vegen. Egy fiu irasat nem tudtuk elolvasni es nekem kellett megkerdezni(baratnom nem merte).


Megkerdeztem, el is mondta kedvesen. Aztan meg beszelgettunk kicsit a baratnomrol, sulirol(egy suliba jarunk), es ugy alakult hogy nem koszontunk el. Igy mindennap visszairunk egymasnak az utolso uzire. Kb. 3 napja csinaljuk ezt :)

Baratnom pedig azt talalta ki hogy nekunk ossze kell jonnunk. Elmondtam ezt a fiunak es mondta hogy sejtette. Mar egyre kevesebb a tema en viszont elegge megkedveltem, tovabbra is szeretnek vele beszelgetni, de attol tartok hogy o nem akar velem chatelni. Hogyan kapjak kicsit pontosabb kepet a helyzetrol?

En 13, o szeptemberben 16



2014. aug. 24. 17:17
 1/5 A kérdező kommentje:

*baratnom

Bocsi ha kicsit zavaros lett, kérdezztek ha valami nem tiszta!

2014. aug. 24. 17:19
 2/5 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy ezt kell mondanom, de 13 évesen nincs nagy esélyed egy 16 éves srácnál.
2014. aug. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
7.be megyek o meg 9.be, sztem nem nagy kulonbseg
2014. aug. 24. 17:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Mért kell mindig ürügy?
2014. aug. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az uruggyel arra celoztam, hogy nem lenne-e furcsa ha csak ugy irogatnek neki. Akkor beszeltunk eloszor mikor kerdeztem a polorol!
2014. aug. 24. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!