Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek, ha egy lánnyal...

Mit tegyek, ha egy lánnyal szeretnék közelebbről megismerkedni, de nem tudom mégis milyen ürüggyel keressem?

Figyelt kérdés

Egy 21 éves lányról lenne szó, én 26 éves vagyok. Pár éve egy munkahelyen dolgoztam vele, mint diákok voltunk a cégnél diákmunka keretein belül. Akkor még nem tartottam elég érettnek, elég gyerekesen viselkedett, de tudom, hogy tetszettem neki. Tett pl. olyan utalásokat, hogy szívesen elutazna velem külföldre, kérte, hogy kísérjem el büfébe, wc-re, stb.:D és a csoportvezetőt többször megkérte, hogy arra a helyre ossza be, ahol én is dolgozok. Akkor még dohányzott is például, nagyon sovány is volt.


Eltelt pá év, ma már abbahagyta a dohányzást, nőiesebb alakja lett és kellően megkomolyodott, de pasija még mindig nincs. Nagyjából már ismerem a személyiségét és így, hogy jó útra tért még párkapcsolatba is belemennék vele szívesen. Vajon ennyi idő szünet után mégis hogy tudnék vele újra beszélni? Ha csak úgy ráírok Facebookon azt nem tudom hogyan fogja fogadni. Az ismerőseim között van, de már nagyon eltávolodtam tőle.:(


2014. aug. 24. 15:42
 1/1 anonim ***** válasza:
írj rá, hogy régen beszéltetek és jó lenne összefutni valamikor valahol...
2014. aug. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!