Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy fiúval mintha már szerelme...

Egy fiúval mintha már szerelmes lettem volna belé, de ma elmondtam neki a véleményem, hogy hagyjuk egymást, és mint láttam nem érdekli annyira. Szerintetek keressem még? Vagy majd ő? de hiányozni fog. és azt hittem összejövünk.

Figyelt kérdés
Mint elmondtam neki,hogy soha nem ért semmit,meg mintha olyan semmilyen lenne. Meg csak pár szavakat irt mindig és idegesitett már. De találkozni akartunk egymással de ezek után még keressem? vagy mit csináljak?:(

2014. júl. 7. 23:26
 1/5 anonim ***** válasza:

"mint láttam nem érdekli annyira"


= nem érdekli, ne keresd, nem lesz belőle semmi

2014. júl. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
he is just not into you
2014. júl. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt mondta érdekli,csak nem tud mit mondani,én meg írtam neki hogy nem vártam mást. Szóval nemtudom. De már szivet is küldött meg minden, És tényle nemtudom HOVARAKNI az embert.
2014. júl. 7. 23:49
 4/5 A kérdező kommentje:
És minden egyes napban beszéltünk.
2014. júl. 7. 23:50
 5/5 anonim ***** válasza:

Ugyanez volt velem is.. csak a fiú szerepében.


Majd az idõ elsimítja a dolgokat...

2014. júl. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!