Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Merre keressem ezeket a nőket?

Merre keressem ezeket a nőket?

Figyelt kérdés
Akik nem olyan felszínesek és szabadidejüket tekintve is kicsit igényesebbek. Szeretik a jó filmeket, lehet velük moziba, színházba, koncertekre járni, és beszélgetni ezekről, vagy akár 1-1 könyvről. Nem szoktam kiállításokra járni, de arra is kapható lennék, csak nem igazán tudom hol ismerkedjek. Van tippetek? Igazából élőben lenne a legjobb.

2014. szept. 30. 15:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Moziban, színházban, koncerteken, könyvtárakban, kiállításokon. Azért figyeled az intuíciót...
2014. szept. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
discok, plázák
2014. szept. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az ilyen lányok is ugyan úgy emberek mint mi, szóval nem kell túlmisztifikálni, mintha lenne valahol egy külön városállam vagy egy RendesCsajszisztán független állam ahol száműzetésben élnek az IntelliSuna hegy árnyékában. Ott találod őket mindenhol, amerre mi rendes emberek is járunk, köztünk járnak, tudod. Amúgy meg elsőnek 100%-ig igaza van :P
2014. szept. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Első ez szép. Meg se erőltetted az agy. Oda általában a párjukat viszik az emberek és nem egyedül járnak.
2014. szept. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jó a könyvtárba kevésbbé.
2014. szept. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Például itt.
2014. szept. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tegnap sikerült egy barátomat elcipelni a filmre, amit mindenképp meg akartam nézni. Rajtunk kívül csak párok voltak, úgyhogy még így is kicsit furcsa volt, nemhogy egyedül. :) Egyedül nem mennék ilyen helyekre, ahogy írták is előttem. A könyvtár meg részemről kizárva, nem a fővárosban lakom, ahol tényleg sokan járnak oda.
2014. okt. 1. 11:06
 8/8 A kérdező kommentje:
Illetve koncertre elmennék egyedül, fogok is, de ennyi.
2014. okt. 1. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!