Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek lehet ebből valami?

Szerintetek lehet ebből valami?

Figyelt kérdés

Előre szólok, egy kicsit hosszú lesz.


A dolog alig egy hónapja kezdődött. Megismertem egy srácot, aki a legjobb barátnőm öccsének a legjobb barátja. :D Már akkor helyesnek, aranyosnak gondoltam, de ennyiben is maradt a dolog, főleg, hogy én 21 éves vagyok, ő pedig 17.


Aztán egyre többször bandáztunk együtt, filmezgettünk, sörözgettünk, és azon kaptam magam, hogy vonzódom hozzá. Már lassan többet volt velem, mint a haverjával, és megestek apróbb flörtölések, utalgatások. Ezeket nem feltétlen tudtam, akartam hova tenni, hiszen olyan fiatal még, szűz és kicsit félénk, de közben sejtem, milyen egy kanos tinifiú... Szóval, teljes képzavar.


Egyik este kicsit többet ittunk, mint addig, és valahogy lelkizni kezdtünk. Én is elég bizalmas dolgokat meséltem neki, és ő is nekem, hogy nagyon vallásosak a szülei és kábé semmit nem engednek meg neki, és ő ettől érthetően szenved... Aztán nagyon sokáig ölelkeztünk, majdnem egy órán át. Semmi más nem történt, csak szorítottuk egymást... Olyan jó volt, nagyon biztonságban éreztem magam a karjaiban. Aztán megkérdezte, hogy mást is szoktam-e így mostanság ölelgetni, van-e valakim, merthogy neki nincs. Mondtam, hogy nekem sem. Később azt mondta, hogy én még ha kijózanodva talán nem is emlékszek majd erre (mármint az ölelkezésre), ő biztosan fog. Megnyugtattam, hogy én is, mert tudom, mit csinálok, be vagyok csípve, de eszemnél vagyok. Aztán nagyon szerettük volna mindketten, ha itt alszik, de haza kellett mennie.


Azóta egyszer találkoztunk, nagyon aranyos volt velem és beszéltük, hogy majd kéne még ilyen este.


A kérdésem az lenne, hogy nagyon botrányos, ha tetszik nekem ez a fiú?! Nem érzem 17 évesnek, szerintem érettebb a koránál. Okos, érzékeny, kissé félénk, egy kis művészlélek, humoros és jól érzem vele magam. De vajon ő mit gondolhat? Lehet örül, hogy végre valaki "kiszabadítja" a szüleitől, mert velem lehet inni, lazának lenni, szexről beszélni, de még törődök is vele. Vagy csak úgy van vele, hogy na, itt egy lehetséges szexpartner? Vagy csak haver vagyok neki... Nem tudom.


Újra egy tapasztalatlan, izgulós tininek érzem magam én is. :D Próbálok a jelekből olvasni, de nem mindig sikerül. Szerintetek mi ez a helyzet, vagy mit tehetnék?


Előre is köszönöm a segítséget. :)


2014. okt. 29. 12:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Mivel azt mondta, nem fogja elfeledni az öleléseket, nem gondolnám, hogy csak szexpartnernek szeretne. Vágj bele vele! Ebből még jó is kisülhet.
2014. okt. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jó a.
2014. okt. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 csabika1971 ***** válasza:

A történeted alapján amit leírtál mind a két lehetőség lehetséges. De ha az amit mesélt magáról a valóságban is úgy van, ahogy mondta. Akkor eléggé esélyes, hogy komolyan is gondolja amit mondott.

Az természetes, hogy a szex reménye is belejátszik a dologba. Mert fiatalon a haverok előtt nincs is nagyobb dicsőség mikor a csajod idősebb.

Hogy mit tegyél?

Ennek a te döntésednek kell lennie. Lehet egyesek szemében hátulütője, akik esetlegesen mocskolódnak majd. Ezért neked kell döntened felvállalod e a dolgot az lehetséges előítéletekkel szemben is.

Egy biztos én személy szerint semmi kivetni valót nem látok a dologban. Szerintem egy próbát megér. A srác igazi jelleme addig úgy sem teljesen derül ki teljesen, mert egy remélt kapcsolat elején főleg fiatalon az ember próbál minél jobb színben feltűnni.

Gondold végig a dolgot. Mindenesetre minden jót.

2014. okt. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!