Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ennyire reménytelen manapság...

Ennyire reménytelen manapság párt találni? Vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen? Lent

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok, és hiába próbálkozom, nem "talál rám" a szerelem. Velem lehet a baj? Átlagosan nézek ki,jófejnek tartom magam, bár nehezen nyílok meg az embereknek, nincsenek hatalmas elvárásaim sem. Hol kéne ismerkednem?
2014. nov. 11. 20:53
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:

Én itt ismertem meg a párom.

Na de vigyázni se árt neten se.

2014. nov. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
Járj többet társaságba .. és előbb utóbb meg lesz nem kell elkapkodni ..
2014. nov. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
Sajnos nehéz az élet, mert manapsá a "társaság" már sajnos egyenló a piálós, hányós, drogozós, dugós bulikkal, diszkókkal. Manapság már nincs olyan hogy barátok, ismerősök elmennek moziba, étterembe, ma már csak a pia meg a szex megy. Ennek ellenére ne add fel, én se járok ilyen helyekre, mégse volt reménytelen. :)
2014. nov. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
Én a debreceni vagy a nyíregyházi vasútállomáson szoktam. Ha megfordulsz arra egyszer-egyszer, tuti belém botlasz. Egy főnyeremény vagyok, meglásd!
2014. nov. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
Én húsz vagyok és még mindig nem találtam meg :( az a baj, hogy egyszerűen muszáj nyitottnak lenni és könnyebben barátkozni mert különben a fiúk megunják és mást keresnek, saját tapasztalat :( sajnos eléggé hajtani kell rájuk.
2014. nov. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
én is úgy veszem észre ogy eléggé reménytelen ... f
2014. nov. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
61%
Eddig rendben volt, hogy régebben 30 fölött kezdtek el aggódni a nők, még az is rendben, hogy mostanában 20-25 közötti fiatal lányok vannak teljesen kétségbeesve, na de hogy újabban már 14-18 éves kislányok is teljesen ki vannak akadva, hogy sosem találnak maguknak férfit, ez már túlhaladja az összes létező képességem.
2014. nov. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
Próbálj neten emberekkel ismerkedni, ha másra nem is, tapasztalatszerzésnek jó. Én is csak azért beszélgetek itt lányokkal, hogy élőben könnyebben menjen majd a dolog, hogy nyitottabb tudjak lenni mások felé.
2014. nov. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
Nekem sem jön össze, ha találok is valamit pár hónap és elfordulnak tőlem, vagy nem is tudom, most is ilyen helyzetben vagyok. Pedig nyitott vagyok könnyen ismerkedem, nagyszáj is megvan stb.
2014. nov. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Járok társaságba, bár ez legtöbbször tényleg bulit takar, ott meg nem találkoztam még olyannal, akivel el tudtam volna képzelni kapcsolatot..


Hát, Debrecentől elég távol lakom, de ha egyszer véletlenül arra járok, mindenképp csekkolom majd a vasútállomást :D


Hát azért a kislány kategóriából szerintem már kinőttem. Nem értem miért baj, ha szeretnék ismerkedni..


Próbálok nyitott lenni és majd csak lesz valami :)

2014. nov. 11. 21:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!